Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Apartmány v Krkonoších a okolí

Romantická krajina, nejvyšší hora Sněžka, spousta zajímavých přírodních úkazů, turistické služby na vysoké úrovni, udržované turistické trasy, výborné podmínky pro zimní sporty, chráněná krajinná oblast KRNAP, velké množství sportovních a odpočinkových aktivit - to vše si můžete užívat a přitom si připadat jako doma.

Hledáte pohodlné ubytování a co největší soukromí? Vyberte si z naší široké nabídky apartmánů. Apartmány v Krkonoších, v jedné z nejvyhledávanějších oblastí Česka, nabízejí komfort, na jaký jste zvyklí. Zařízené a komfortně vybavené kuchyňské linky, velké obývací pokoje s televizí a možností připojení k internetu, prostorná koupelna i toalety, balkón nebo terasa… Vyberte si z naší nabídky apartmánů v Krkonoších ten, který bude velikostí odpovídat vašim požadavkům, a vy si budete moci naplno vychutnat rekreaci v srdci malebné přírody.

Krkonoše nabízí zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

Nabízíme také ubytování v chatách a chalupách, penzionech a hotelích v Krkonoších.

Stránka: 1 2 3 4

Pohled na dům Číslo objektu: 148

Harrachov - apartmány

Oblast :Krkonoše - západ
Místo :Harrachov a okolí
Kapacita obj. :4

Dva moderní apartmány v apartmánovém domě s vlastním vchodem v rekreační obci Harrachov, 500 m od SKI areálu Čertova hora a 13 km od Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších.

Cena od: 990 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 180

Harrachov - apartmány

Oblast :Krkonoše - západ
Místo :Harrachov a okolí
Kapacita obj. :5

Pěkné, pohodlné a dlouhodobě oblíbené apartmány s bazénem v rekreačním domku v klidné části Harrachova, 500 m od koupaliště a 800 m od SKI areálu Harrachov v Krkonoších.

Cena od: 1 240 Kč

Detail objektu

pohled na dům 1 Číslo objektu: 34

Hořejší Vrchlabí - apartmány

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Vrchlabí a okolí
Kapacita obj. :7

OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

 

Čtyři moderní apartmány v penzionu se solárně vyhřívaným bazénem na okraji města Hořejší Vrchlabí, 3km od Vrchlabí a 12km od Špindlerova Mlýna v Krkonoších.

Cena od: 1 400 Kč

Detail objektu

Chata v zimě Číslo objektu: 401

Horní Maršov - chata

Oblast :Krkonoše - východ
Kapacita obj. :50

Chata  se nalézá ve východní části Krkonoš v Temném Dole poblíž Pece pod Sněžkou u obce Horní Maršov. Svým umístěním a stylem je klasickou horskou chalupou, bývalou hospodářskou usedlostí přestavěnou k rekreačním účelům. Nachází se přímo uprostřed krásných zdravých lesů na východním úbočí Světlé hory (1244 m. n/m.) 500 metrů od řeky Úpy. Přírodní prostředí svahů Světlé hory patří mezi nejčistší v Krkonoších.

Cena od: 150 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 249

Janské Lázně - apartmány

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :28

Apartmánový dům je vybudován v horském stylu nedaleko velké Bolkovské Paseky, která se nachází přibližně v polovině cesty mezi Černým Dolem a Janskými Lázněmi. Dům je obklopen ze tří stran lesem a nabízí jedinečnou samotu v překrásném horském prostředí.

 

Cena od: 3 250 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 254

Janské Lázně - apartmány

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :20

Apartmány Bobas jsou nově postavený pension rodinného typu situovaný do klidné lokality Janských Lázní, vzdálené pouhých 10 minut od centra.

Cena od: 300 Kč

Detail objektu

Pohled na zámeček Číslo objektu: 318

Kolinec - zámeček - Apartmány

Oblast :Šumava a západní Čechy
Kapacita obj. :6

Mimořádně atraktivní zrekonstruovaný zámeček z 18. století se stylovým vybavením, saunou, vířivkou, hernou a s vlastním rybníkem, 4 km od Kolince, 6 km od Velhartic a 15 km od Klatov na Šumavě.

Cena od: 1 520 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 309

Ostrolovský Újezd - chata

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :7

Pěkná chata u řeky Stropnice u obce Ostrolovský Újezd - Borovany, 18 km jižně od Českých Budějovic.

Cena od: 1 120 Kč

Detail objektu

Apartmán v objektu Číslo objektu: 399

Pec pod Sněžkou - apartmán

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Pec pod Sněžkou a okolí
Kapacita obj. :6

Ubytování v nově vybaveném apartmánu, v těsné blízkosti přehrady, Relaxparku a nástupní stanice na Sněžku v Peci pod Sněžkou.  

Poloha objektu, jeho prostor a vybavení apartmánu je ideální pro celoroční rekreaci. Rezidence Kovárna je vzdálená 200 m od stanice skibusu.

Apartmán je prostorný 76 m2 a umožňuje ubytování pro 4 až 6 osob, nachází v druhém patře rezidence. Apartmán je moderně zařízený nábytkem z masívního dřeva a s nádherným výhledem na přehradu. Dispozice apartmánu představuje dvě samostatné ložnice, jedna s manželskou postelí a druhá s oddělenými lůžky, obývací pokoj s moderní rozkládací pohovkou je spojen s kuchyní a jídelním koutem.

Z ložnic je vstup na dřevěnou terasu, kde umocníte Váš pobyt na čerstvém horském vzduchu. Apartmán je nekuřácký!

Cena od: 2 500 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 158

Rokytnice nad Jizerou - apartmány

Oblast :Krkonoše - západ
Místo :Rokytnice nad Jizerou a okolí
Kapacita obj. :6

OBJEKT MOMENTÁLNĚ NEOBSAZUJEME

 

Moderní apartmány v apartmánovém domě u lesa s výhledem do údolí, 50m od dolní stanice lanovky v rekreační obci Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších.

Cena od: 990 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4