Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Apartmány v Krkonoších a okolí

Romantická krajina, nejvyšší hora Sněžka, spousta zajímavých přírodních úkazů, turistické služby na vysoké úrovni, udržované turistické trasy, výborné podmínky pro zimní sporty, chráněná krajinná oblast KRNAP, velké množství sportovních a odpočinkových aktivit - to vše si můžete užívat a přitom si připadat jako doma.

Hledáte pohodlné ubytování a co největší soukromí? Vyberte si z naší široké nabídky apartmánů. Apartmány v Krkonoších, v jedné z nejvyhledávanějších oblastí Česka, nabízejí komfort, na jaký jste zvyklí. Zařízené a komfortně vybavené kuchyňské linky, velké obývací pokoje s televizí a možností připojení k internetu, prostorná koupelna i toalety, balkón nebo terasa… Vyberte si z naší nabídky apartmánů v Krkonoších ten, který bude velikostí odpovídat vašim požadavkům, a vy si budete moci naplno vychutnat rekreaci v srdci malebné přírody.

Krkonoše nabízí zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

Nabízíme také ubytování v chatách a chalupách, penzionech a hotelích v Krkonoších.

Stránka: 1 2 3 4

Pohled na dům Číslo objektu: 386

Rokytnice nad Jizerou - apartmány

Oblast :Krkonoše - západ
Místo :Rokytnice nad Jizerou a okolí
Kapacita obj. :8

TENTO OBJEKT MOMENTÁLNĚ NEOBSAZUJEME


Moderně vybavené apartmány v centru rekreační obce Rokytnice nad Jizerou, 500 m od koupaliště a lyžařského areálu v Krkonoších.

Cena od: 1 990 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 222

Rybníček - apartmán

Oblast :Český ráj
Kapacita obj. :10

TENTO OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

Chalupa se zahradou v klidné části malé obce, 3 km od Jičína a 7 km od Prachovských skal v srdci Českého ráje.

Cena od: 3 260 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 129

Svoboda nad Úpou - apartmá

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :8

Aparmá se nachází v patře rodinného domu na klidném místě, 1,5 km od centra Svobody nad Úpou. Nabízí oplocenou zahradu s altánem, krbem a grilem. V apartmá Wi-Fi zdarma.

Cena od: 1 790 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 274

Svoboda nad Úpou - apartmá

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :4

Ubytování v samostatném apartmá v zahradě u rodinného domu ve Svobodě nad Úpou.

Cena od: 350 Kč

Detail objektu

Obývací místnost 1 Číslo objektu: 134

Svoboda nad Úpou - apartmán

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :8

Samostatné apartmá v domě nedaleko centra Svobody nad Úpou se saunou.

Cena od: 1 550 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 207

Svoboda nad Úpou - apartmán

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :7

Plně zařízený loftový apartmán na výborném místě poblíž SKI areálu Černá Hora. Nemusíte být v horách odříznuti od civilizace, v blízkosti apartmánu je kompletní občanská vybavenost. U domu zastavuje SKI a cyklobus do areálů Černá hora nebo Pec pod Sněžkou. Nejbližší vlek 400m. Nedaleko je golfové hřiště a bobová dráha s krásnými výhledy. Vynikající také pro cykloturistiku. U apartmánu je možno využít sklep a lyžárnu. Nedaleko domu je půjčovna sportovního vybavení. Vlastní vyhrazené parkování.

Cena od: 1 300 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 208

Svoboda nad Úpou - apartmán

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :5

Mezonetové apartmá se nachází v nově zrekonstruovaném apartmánovém domě ve Svobodě nad Úpou část Dolní Maršov nedaleko lyžařských areálů ve Svobodě nad Úpou a Janských Lázní. V bezprostřední blízkosti se nachází zastávka skibusu do lyžařských areálů.

Cena od: 1 200 Kč

Detail objektu

Pohled na dům Číslo objektu: 213

Svoboda nad Úpou - apartmánový dům

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :10

Apartmánový dům se nachází při výjezdu ze Svobody nad Úpou do Janských Lázní. Dům je situován na klidném romantickém místě v lesoparku ohraničeným Janským potokem a do centra města je to pouze 150m. Na zahradě mají hosté k dispozici zapuštěný vyhřívaný bazén (8 x 4m), ohniště s posezením, gril, stůl na stolní tenis, lukostřelbu, dětský koutek (houpačka, skluzavka, trampolína). Připojení k internetu WiFi zdarma po celém domě. K dispozici za poplatek horská kola a koloběžky. 150m od objektu bowling, sauna a vířivka.

Cena od: 2 200 Kč

Detail objektu

Pohled na dům Číslo objektu: 397

Svoboda nad Úpou - Apartmány Nový svět

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :20

V apartmánovém domě se nachází tři zcela nové dobře vybavené apartmány.

Leží v klidné části na úpatí Černé hory v Krkonošském národním parku v blízkosti skiresortu Černá hora - Pec. Objekt má výhodné autobusové a skibusové spojení - zastávka 150m od apartmánů.

Cena od: 1 500 Kč

Detail objektu

. Číslo objektu: 408

Svoboda nad Úpou - penzion

Oblast :Beskydy
Kapacita obj. :11

Penzion se nachází v klidné části Svobody nad Úpou. Jedná se o penzion rodinného tipu vhodný pro ubytování max. 10 dospělých lidí, nebo tří rodin s dětmi. K dispozici je zahrada s možností grilování, opékání popř. hraní míčových her.

 

Cena od: 300 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4