Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Apartmány v Krkonoších a okolí

Romantická krajina, nejvyšší hora Sněžka, spousta zajímavých přírodních úkazů, turistické služby na vysoké úrovni, udržované turistické trasy, výborné podmínky pro zimní sporty, chráněná krajinná oblast KRNAP, velké množství sportovních a odpočinkových aktivit - to vše si můžete užívat a přitom si připadat jako doma.

Hledáte pohodlné ubytování a co největší soukromí? Vyberte si z naší široké nabídky apartmánů. Apartmány v Krkonoších, v jedné z nejvyhledávanějších oblastí Česka, nabízejí komfort, na jaký jste zvyklí. Zařízené a komfortně vybavené kuchyňské linky, velké obývací pokoje s televizí a možností připojení k internetu, prostorná koupelna i toalety, balkón nebo terasa… Vyberte si z naší nabídky apartmánů v Krkonoších ten, který bude velikostí odpovídat vašim požadavkům, a vy si budete moci naplno vychutnat rekreaci v srdci malebné přírody.

Krkonoše nabízí zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

Nabízíme také ubytování v chatách a chalupách, penzionech a hotelích v Krkonoších.

Stránka: 1 2 3 4

pohled na dům Číslo objektu: 229

Zlatá Olešnice - chalupa

Oblast :Krkonoše - západ
Místo :Paseky nad Jizerou a okolí
Kapacita obj. :20

Velká chalupa s vinným sklípkem, barem, bazénem a dětským vlekem v blízkosti lesa na okraji obce Zlatá Olešnice, 1 km od lyžařského vleku a 3 km od Rejdic na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš.

Cena od: 2 320 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4