Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Chaty a chalupy v Krkonoších a okolí

Krkonoše každoročně lákají tisíce návštěvníků svou krásnou přírodou, službami na vysoké úrovni, rozsáhlou sítí udržovaných a dobře značených turistických i běžeckých tras, cyklostezek a kvalitními podmínkami pro sjezdové lyžování.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, kde najdete nejen soukromí a klid, ale v případě zájmu o luxusnější objekt i komfort a pohodlí v podobě moderního vybavení jednotlivých místností, krytých i venkovních bazénů, vířivek, infra saun.

Nabízíme nejen chaty a chalupy, které odpovídají současnému trendu (s bazénem, možností zábavy, her a internetem), ale také jednoduché levné chaty a chalupy v srdci Krkonoš. Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky. Poskytují zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

V naší nabídce nechybí ani prověřené kvalitní hotely, penziony a apartmány v Peci pod Sněžkou, Špindlerově Mlýně, Harrachově a na dalších atraktivních místech.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

pohled na dům Číslo objektu: 182

Letohrad - chalupa

Oblast :Orlické hory
Kapacita obj. :12

Stylová pěkná chalupa se solárně vyhřívaným bazénem u lesa, potoka a cyklostezky, 800 m od lyžařského střediska v přírodním parku Orlice, 4 km od Jablonného nad Orlicí a 12 km od Čenkovic v Orlických horách.

Cena od: 1 390 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 108

Liberec-Vratislavice - chata

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :4

OBJEKT DOČASNĚ NEPRONAJÍMÁME

Komfortní chata se solárně vyhřívaným bazénem na polosamotě na velmi pěkném a klidném místě u lesa, s výhledem do údolí, 4 km od aquaparku Babylon v okrajové části Liberce.

Cena od: 1 200 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 242

Libňatov - chalupa

Oblast :Podkrkonoší
Kapacita obj. :8

DŮM SE DOČASNĚ NEPRONAJÍMÁ !
Chalupa s malým bazénem s krásným výhledem do okolí, nad obcí Libňatov, 4 km od Úpice v Podkrkonoší.

Cena od: 1 080 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 218

Libošovice - chata

Oblast :Český ráj
Kapacita obj. :7

Zděná chata s bazénem na polosamotě u lesa, 300 m od Podsemínského rybníka, 2 km od Věžického rybníka, 5 km od Sobotky a 20 km od Jičína v centru Českého Ráje.

Cena od: 1 390 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 313

Lipno - chalupa

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :6

Pěkná zděná chalupa v rekreační oblasti u lesa s krásným výhledem na Lipenskou přehradu, 1,5 km od jezera, 1 km od aquaworld Marina a 1 km od lyžařského areálu Lipno (Kramolín) na Šumavě.

Cena od: 1 890 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 327

Lipno - chata

Oblast :Ostatní
Kapacita obj. :7

OBJEKT DOČASNĚ NEPRONAJÍMÁME

Pěkná chata v rekreační oblasti v chatové osadě pod Větrníkem u lesa, 50 m od vodní nádrže Lipno a 5 km od Frymburka na Šumavě.

Cena od: 1 360 Kč

Detail objektu

Pohled na domek Číslo objektu: 329

Lipno - rekreační domek

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :40

Luxusní rekreační domek, 250 m od vodní nádrže Lipno a 10 km od Lipna nad Vltavou na Šumavě.

Cena od: 3 520 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 328

Lipno-Hůrka - chata

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :7

Zděná chata v chatové oblasti na klidném místě s výhledem na jezero u lesa a obce Hůrka, 500 m od vodní nádrže Lipno na Šumavě.

Cena od: 1 600 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 326

Lipno-Loučovice - chalupa

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :7

TENTO OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

 

Jednodušeji vybavená chalupa na polosamotě u lesa nad obcí Loučovice, 4 km od Lipenské přehrady na rozhraní jižních Čech a Šumavy.

Cena od: 1 350 Kč

Detail objektu

Chata s bazénem Číslo objektu: 162

Lučany nad Nisou - chalupa

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :10

Polodřevěná chalupa s vyhřívaným bazénem u lesa, nad obcí Lučany nad Nisou, 20 km od zábavního centra a aquaparku Babylon v Liberci v Jizerských horách.

Cena od: 1 760 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29