Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Chaty a chalupy v Krkonoších a okolí

Krkonoše každoročně lákají tisíce návštěvníků svou krásnou přírodou, službami na vysoké úrovni, rozsáhlou sítí udržovaných a dobře značených turistických i běžeckých tras, cyklostezek a kvalitními podmínkami pro sjezdové lyžování.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, kde najdete nejen soukromí a klid, ale v případě zájmu o luxusnější objekt i komfort a pohodlí v podobě moderního vybavení jednotlivých místností, krytých i venkovních bazénů, vířivek, infra saun.

Nabízíme nejen chaty a chalupy, které odpovídají současnému trendu (s bazénem, možností zábavy, her a internetem), ale také jednoduché levné chaty a chalupy v srdci Krkonoš. Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky. Poskytují zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

V naší nabídce nechybí ani prověřené kvalitní hotely, penziony a apartmány v Peci pod Sněžkou, Špindlerově Mlýně, Harrachově a na dalších atraktivních místech.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Pohled na chatu Číslo objektu: 369

Máchovo jezero - chata

Oblast :Střední Čechy
Kapacita obj. :6

Zděná chata s velkou zahradou, 2,5 km od Máchova jezera a 20 km od České Lípy v oblasti Ralské Pahorkatiny.

Cena od: 1 290 Kč

Detail objektu

Pohled na dům Číslo objektu: 223

Malá Horka - chalupa

Oblast :Český ráj
Kapacita obj. :8

OBJEKT DOČASNĚ NEPRONAJÍMÁ

Atraktivní, stylová chalupa s bazénem na polosamotě na velkém pozemku s nádherným výhledem do okolí v obci Malá Horka, 3 km od Železného Brodu v Českém ráji.

Cena od: 2 100 Kč

Detail objektu

pohled na dům 1 Číslo objektu: 75

Malá Úpa - chalupa

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Horní Malá Úpa a okolí
Kapacita obj. :28

Velká atraktivní horská chalupa v rekreační obci Malá Úpa, 100m od lyžařského vleku a 12km od Pece pod Sněžkou v Krkonoších.

Cena od: 5 060 Kč

Detail objektu

Pohled na domek Číslo objektu: 314

Malenice - rekreační domek

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :6

Pěkný a pohodlný rekreační domek u potoka na konci obce Malenice, 6 km od Volyně a 12 km od Vimperka na Šumavě.

Cena od: 1 440 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 378

Maletín - chata

Oblast :Českomoravská vysočina
Kapacita obj. :4

Atraktivní chata v rekreačním areálu s venkovním zapuštěným bazénem, pod Holubím vrchem, 3 km od obce Maletín u Borušova a 25 km od hradu Bouzov na Českomoravské vrchovině.

8x chata 1+1 s max. 4 lůžky

Cena od: 1 280 Kč

Detail objektu

Pohrel venkovní 4 Číslo objektu: 124

Markoušovice - chata

Oblast :Podkrkonoší
Kapacita obj. :10

Nově postavená chata je umístěna uprostřed krásné přírody, která návštěvníkům nabízí řadu zajímavých i naučných procházek.

Cena od: 1 450 Kč

Detail objektu

pohled na dům 1 Číslo objektu: 23

Mladé Buky - rekreační dům

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :8

Nově zrekonstruovaný dům v klidné části horského městečka Mladé Buky. V okolí golfové hřiště, koupání, turistika i lyžování.

Cena od: 2 120 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 89

Nekoř - chata

Oblast :Orlické hory
Kapacita obj. :8

Dřevěná chata na samotě v údolí u lesa a obce Nekoř, 3 km od vodní nádrže Pastviny a 10 km od Žamberka v Orlických horách.

Cena od: 1 190 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 100

Nekoř - chata

Oblast :Orlické hory
Kapacita obj. :9

TENTO OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

Moderní chata s krytým, venkovním bazénem na solární ohřev na konci obce Nekoř na klidném místě s výhledem na Pastvinskou přehradu, 7 km od Žamberka v Orlických horách.

Cena od: 1 000 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 118

Nová Paka - chalupa

Oblast :Český ráj
Kapacita obj. :18

TENTO OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

Velká, luxusní stylová chalupa s bazénem, 4 km od Nové Paky na rozhraní Krkonoš a Českého ráje.

Cena od: 3 770 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25