Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Chaty a chalupy v Krkonoších a okolí

Krkonoše každoročně lákají tisíce návštěvníků svou krásnou přírodou, službami na vysoké úrovni, rozsáhlou sítí udržovaných a dobře značených turistických i běžeckých tras, cyklostezek a kvalitními podmínkami pro sjezdové lyžování.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, kde najdete nejen soukromí a klid, ale v případě zájmu o luxusnější objekt i komfort a pohodlí v podobě moderního vybavení jednotlivých místností, krytých i venkovních bazénů, vířivek, infra saun.

Nabízíme nejen chaty a chalupy, které odpovídají současnému trendu (s bazénem, možností zábavy, her a internetem), ale také jednoduché levné chaty a chalupy v srdci Krkonoš. Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky. Poskytují zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

V naší nabídce nechybí ani prověřené kvalitní hotely, penziony a apartmány v Peci pod Sněžkou, Špindlerově Mlýně, Harrachově a na dalších atraktivních místech.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 126

Nová Ves - bývalá sklárna

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :9

Nově zrekonstruovaný objekt bývalé sklárny v malebné poloze na polosamotě u pramene Nisy mezi Novou Vsí u Jablonce n. N. a Smržovkou. Ideální východisko pro výlety do Jizerských hor, Krkonoš, Pojizeří i do Českého ráje pěšky, na kolech a na lyžích.

Cena od: 2 300 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 127

Nová Ves - chalupa

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :10

Nově zrekonstruovaný domek v malebné poloze na polosamotě u pramene Nisy mezi Novou Vsí u Jablonce n. N. a Smržovkou. Ideální východisko pro výlety do Jizerských hor, Krkonoš, Pojizeří i do Českého ráje pěšky, na kolech a na lyžích.

Cena od: 2 390 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 183

Nová Ves - chalupa

Oblast :Orlické hory
Kapacita obj. :10

Atraktivní stylová chalupa se saunou, na pěkném místě u horského potoka v osadě Nová Ves, 300 m od hranic s Polskem, v krásném prostředí Orlických hor.

Cena od: 1 490 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 295

Novohradské hory - chalupa

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :15

Mimořádně atraktivní zrekonstruovaná původní chalupa (statek z roku 1600 se zachovalými historickými prvky - brány, fasáda, krov, chlebová pec) s uzavřeným dvorem a přírodním koupacím jezírkem, na jižním svahu, u obce Zálesí, 2 km od Nové Vsi na Šumavě.

Cena od: 4 990 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 196

Orlické Záhoří - chalupa

Oblast :Orlické hory
Kapacita obj. :38

Velká atraktivní chalupa s bazénem a s hernou u lesa, 200 m od SKI areálu Jadrná, 3 km od obce Mostowice (PL) a 20 km od Rychnova nad Kněžnou v Orlických horách.

Cena od: 6 160 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 94

Orličky - chalupa

Oblast :Orlické hory
Kapacita obj. :20

Velmi atraktivní prostorná chalupa s kulečníkem na klidném místě, 3 km od SKI centra Čenkovice a 7 km od Jablonného nad Orlicí v Orlických horách.

 

Cena od: 4 090 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 300

Orlík - chalupa

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :7

 

OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

Samostatná část chalupy s venkovním bazénem v blízkosti lesa, 6 km od vodní nádrže Orlík a 25 km od Zvíkovského Podhradí v jižních Čechách.

Cena od: 1 200 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 363

Orlík - chaty

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :5

Pěkná chata v rekreačním areálu, nad písečnou zátokou, 50 m od vodní nádrže Orlík a 25 km od Zvíkovského Podhradí v jižních Čechách.

Cena od: 1 300 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 347

Ostravice - chalupa

Oblast :Beskydy
Kapacita obj. :8

Atraktivní dřevěná chalupa na okraji rekreační oblasti s pěkným výhledem na Lysou horu, 1,5 km od koupaliště, 5 km od Frýdlantu nad Ostravicí a 6 km od Čeladné v Moravskoslezských Beskydech.

Cena od: 1 790 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 107

Ostružno - chalupa

Oblast :Český ráj
Kapacita obj. :17

Velmi atraktivní, poloroubená chalupa (historická zemědělská usedlost) s bazénem na okraji rekreační obce Ostružno, 4 km od aquaparku v Jičíně a 6 km od Prachovských skal v srdci Českého ráje.

 

Cena od: 3 390 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25