Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Chaty a chalupy v Krkonoších a okolí

Krkonoše každoročně lákají tisíce návštěvníků svou krásnou přírodou, službami na vysoké úrovni, rozsáhlou sítí udržovaných a dobře značených turistických i běžeckých tras, cyklostezek a kvalitními podmínkami pro sjezdové lyžování.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, kde najdete nejen soukromí a klid, ale v případě zájmu o luxusnější objekt i komfort a pohodlí v podobě moderního vybavení jednotlivých místností, krytých i venkovních bazénů, vířivek, infra saun.

Nabízíme nejen chaty a chalupy, které odpovídají současnému trendu (s bazénem, možností zábavy, her a internetem), ale také jednoduché levné chaty a chalupy v srdci Krkonoš. Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky. Poskytují zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

V naší nabídce nechybí ani prověřené kvalitní hotely, penziony a apartmány v Peci pod Sněžkou, Špindlerově Mlýně, Harrachově a na dalších atraktivních místech.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Pohled na chatu Číslo objektu: 315

Pačejov - chalupa

Oblast :Šumava a západní Čechy
Kapacita obj. :9

Příjemná zděná chalupa u lesa na konci malé vsi, 2 km od Pačejova a 10 km od aquaparku Horažďovice v podhůří Šumavy.

Cena od: 1 280 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 224

Pařezská Lhota - rekreační domek

Oblast :Český ráj
Kapacita obj. :12

Mimořádně atraktivní rekreační domek s venkovním zastřešeným vyhřívaným bazénem v malé obci Pařezská Lhota, s výhledem na Trosky, 1 km od Prachovských skal v centru Českého ráje.

Cena od: 2 590 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 353

Paseky - chalupa

Oblast :Beskydy
Kapacita obj. :4

Velmi atraktivní dřevěná chalupa na polosamotě s nádherným výhledem do okolí, v nadmořské výšce 750 m n. m. nad obcí Bystřice nad Olší, 7 km od Jablunkova ve Slezských Beskydech.

Cena od: 1 890 Kč

Detail objektu

Chata Číslo objektu: 283

Pec pod Sněžkou - chalupa

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Pec pod Sněžkou a okolí
Kapacita obj. :26

Velká krkonošská chalupa se saunou ve svahu na polosamotě u lesa a horského potoka na okraji obce Pec pod Sněžkou, 50 m od lyžařského vleku a 5 km od SKI areálu v Krkonoších.

Cena od: 3 990 Kč

Detail objektu

Pohled na chalupu Číslo objektu: 398

Pec pod Sněžkou - horská chalupa

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Pec pod Sněžkou a okolí
Kapacita obj. :22

Mimořádně atraktivní horská roubená krkonošská chalupa s hernou a s tenisovým kurtem na krásném místě v nadmořské výšce 1035 m na jižním svahu, 400 m od lyžařského vleku a 5 km od kabinové lanové dráhy na Sněžku v Krkonošském národním parku.

Cena od: 4 390 Kč

Detail objektu

pohled na dům 1 Číslo objektu: 68

Petříkovice - chata

Oblast :Podkrkonoší
Kapacita obj. :8

Atraktivní chata s bazénem a tenisovým kurtem na okraji obce Petříkovice, 8km od aquaparku v Trutnově a 10km od Adršpašsko-Teplických skal na rozhraní Krkonoš a východní Čech.

Cena od: 2 160 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 312

Plavsko - chalupa

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :10

Zděná chalupa s uzavřeným dvorem v obci Plavsko, v sousedství obecního rybníčku na návsi, 10 km od Jindřichova Hradce v CHKO Třeboňsko v jižních Čechách.

Cena od: 2 050 Kč

Detail objektu

Venkovní pohled Číslo objektu: 200

Pod Černou horou - chalupa

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :28

TENTO OBJEKT SE DOČASNĚ NEPRONAJÍMÁ!

 

Velká horská chalupa na samotě u lesa, 300 m od kabinové lanovky, pod Černou horou, 3 km od Svobody nad Úpou v Krkonoších.

Cena od: 4 632 Kč

Detail objektu

. Číslo objektu: 405

Pod Černou horou - chalupa

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :12

TENTO OBJEKT MOMENTÁLNĚ NEOBSAZUJEME

 

Mimořádně exkluzivní, atraktivní chalupa v rustikálním stylu s koupacím sudem (celoročně v provozu), saunou, vinným sklípkem a tělocvičnou, 500 m od lyžařského vleku a 3 km od kabinové lanovky na Černou horu v Krkonoších.

Cena od: 4 090 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 348

Pod Filipkou - chalupa

Oblast :Beskydy
Kapacita obj. :10

OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

 

Dřevěná chalupa s bazénem na polosamotě u lesa, pod Filipkou, 5 km od Jablunkova ve Slezských Beskydech.

Cena od: 1 760 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25