Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Chaty a chalupy v Krkonoších a okolí

Krkonoše každoročně lákají tisíce návštěvníků svou krásnou přírodou, službami na vysoké úrovni, rozsáhlou sítí udržovaných a dobře značených turistických i běžeckých tras, cyklostezek a kvalitními podmínkami pro sjezdové lyžování.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, kde najdete nejen soukromí a klid, ale v případě zájmu o luxusnější objekt i komfort a pohodlí v podobě moderního vybavení jednotlivých místností, krytých i venkovních bazénů, vířivek, infra saun.

Nabízíme nejen chaty a chalupy, které odpovídají současnému trendu (s bazénem, možností zábavy, her a internetem), ale také jednoduché levné chaty a chalupy v srdci Krkonoš. Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky. Poskytují zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

V naší nabídce nechybí ani prověřené kvalitní hotely, penziony a apartmány v Peci pod Sněžkou, Špindlerově Mlýně, Harrachově a na dalších atraktivních místech.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

pohled na dům Číslo objektu: 117

Pod Strážníkem - chalupa

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Vrchlabí a okolí
Kapacita obj. :24

Velká rekreační chalupa se zapuštěným bazénem, pod Strážníkem, 4 km od Jilemnice a 12 km od Benecka v Podkrkonoší.

Cena od: 3 890 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 96

Podlesí u Neratova - chalupa

Oblast :Orlické hory
Kapacita obj. :9

Atraktivní chalupa s velkým zapuštěným bazénem na krásném a klidném místě u lesa a obce Podlesí, v blízkosti polské hranice, 7 km od Orlického Záhoří a 20 km od vodní nádrže Pastviny v Orlických horách.

Cena od: 3 290 Kč

Detail objektu

Foto zima 1 Číslo objektu: 97

Podlesí u Neratova - chalupa

Oblast :Orlické hory
Kapacita obj. :14

Vyhledávaná, stylová, dobře vybavená chalupa se zapuštěným bazénem a kulečníkem, na samotě u lesa a obce Podlesí, v blízkosti polské hranice, 7 km od Orlického Záhoří a 20 km od vodní nádrže Pastviny v Orlických horách.

Cena od: 3 200 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 293

Pohoří - chalupa

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :8

Zděná chalupa s dětským bazénem na okraji obce Pohoří, 3 km od Kardašovi Řečice a 4 km od zámku Červená Lhota v jižních Čechách.

Cena od: 1 390 Kč

Detail objektu

Pohled na domek Číslo objektu: 311

Pomezí pod Landštejnem - chalupa

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :10

TENTO OBJEKT MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁME

 

Atraktivní chalupa s výhledem na hrad u lesa v chatové oblasti u obce Pomezí pod Landštejnem, 10 km od Nové Bystřice v oblasti "České Kanady" v jižních Čechách.

Cena od: 1 920 Kč

Detail objektu

Pohled na dům Číslo objektu: 241

Poniklá - chalupa

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Benecko a okolí
Kapacita obj. :13

Zděná, luxusně vybavená chalupa s bazénem, saunou a dětským hřištěm, 1 km od Poniklé a 7 km od Jilemnice v Krkonoších.

Cena od: 2 590 Kč

Detail objektu

Pohled na dům Číslo objektu: 59

Příchovice - chalupa

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :10

OBJEKT MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

 

Chalupa v nadmořské výšce 870 m v obci, 150 m od lyžařského vleku, 2 km od Kořenova a 10 km od Tanvaldu na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš.

Cena od: 1 300 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 154

Příchovice - chalupa

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :12

Velká, atraktivmí chalupa se zastřešeným vyhřívaným bazénem, saunou a wellness, 500 m od lyžařského vleku, 2 km od Kořenova a 10 km od Tanvaldu na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor.

Cena od: 4 290 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 263

Prkenný Důl - chalupa

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Žacléř a okolí
Kapacita obj. :12

Chalupa v malé osadě Prkenný Důl, 150 m od lyžařského vleku a 18 km od kabinkové lanovky na Černou Horu ve východních Krkonoších.

Cena od: 1 790 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 375

Rajecké Teplice-Kunerad - chata

Oblast :Ostatní
Kapacita obj. :9

Pěkná a oblíbená dřevěná chata v rekreační oblasti v lese, 5 km od celoročně otevřeného termálního koupaliště v Rajeckých Teplicích v jižní části Malé Fatry.

Cena od: 1 280 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23