Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Chaty a chalupy v Krkonoších a okolí

Krkonoše každoročně lákají tisíce návštěvníků svou krásnou přírodou, službami na vysoké úrovni, rozsáhlou sítí udržovaných a dobře značených turistických i běžeckých tras, cyklostezek a kvalitními podmínkami pro sjezdové lyžování.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, kde najdete nejen soukromí a klid, ale v případě zájmu o luxusnější objekt i komfort a pohodlí v podobě moderního vybavení jednotlivých místností, krytých i venkovních bazénů, vířivek, infra saun.

Nabízíme nejen chaty a chalupy, které odpovídají současnému trendu (s bazénem, možností zábavy, her a internetem), ale také jednoduché levné chaty a chalupy v srdci Krkonoš. Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky. Poskytují zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

V naší nabídce nechybí ani prověřené kvalitní hotely, penziony a apartmány v Peci pod Sněžkou, Špindlerově Mlýně, Harrachově a na dalších atraktivních místech.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Pohled na chatu Číslo objektu: 356

Pod Klubovcem - chalupa

Oblast :Beskydy
Kapacita obj. :10

Pěkná chalupa se saunou na samotě u lesa, na velmi atraktivním a pěkném místě, pod Klubovcem, v srdci Beskyd, v nadmořské výšce 850 m, s nádherným výhledem na hřeben Beskyd, 14 km od Frýdlantu nad Ostravicí.

Cena od: 2 600 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 341

Pod Králickým Sněžníkem - chalupa

Oblast :Jeseníky
Kapacita obj. :17

TENTO OBJEKT MOMENTÁLNĚ NEOBSAZUJEME

 

Luxusní, mimořádně atraktivní stylová chalupa v selském stylu s bazénem a kulečníkem, 200 m od lyžařského vleku a 3 km od Starého Města pod Sněžníkem v Jeseníkách.

Cena od: 2 790 Kč

Detail objektu

. Číslo objektu: 403

Pod Lázeňským vrchem - rekreační domek

Oblast :Jeseníky
Kapacita obj. :37

Mimořádně atraktivní rekreační domek se zapuštěným, zastřešeným bazénem, hernou a infrasaunou, 1 km od termálního aquaparku ve Velkých Losinách a 8 km od SKI areálu v Koutech nad Desnou v Jeseníkách.

Cena od: 2 090 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 349

Pod Lysou horou - chalupa

Oblast :Beskydy
Kapacita obj. :10

Luxusní, zcela mimořádně atraktivní, prostorná chalupa (nová dimenze ubytování) s masážním bazénem SPA a saunou, pod Lysou horou, 3 km od Čeladné v Moravskoslezských Beskydech.

Cena od: 7 950 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 117

Pod Strážníkem - chalupa

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Vrchlabí a okolí
Kapacita obj. :24

Velká rekreační chalupa se zapuštěným bazénem a dřevěným koupacím sudem na okraji podkrkonošské obce pod vrchem Strážník, 4 km od Jilemnice.

Cena od: 3 890 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 96

Podlesí u Neratova - chalupa

Oblast :Orlické hory
Kapacita obj. :9

Atraktivní chalupa s velkým zapuštěným bazénem na krásném a klidném místě u lesa a obce Podlesí, v blízkosti polské hranice, 7 km od Orlického Záhoří a 20 km od vodní nádrže Pastviny v Orlických horách.

Cena od: 2 990 Kč

Detail objektu

Foto zima 1 Číslo objektu: 97

Podlesí u Neratova - chalupa

Oblast :Orlické hory
Kapacita obj. :14

Vyhledávaná, stylová, dobře vybavená chalupa se zapuštěným bazénem a kulečníkem, na samotě u lesa a obce Podlesí, v blízkosti polské hranice, 7 km od Orlického Záhoří a 20 km od vodní nádrže Pastviny v Orlických horách.

Cena od: 3 200 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 293

Pohoří - chalupa

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :8

Zděná chalupa s dětským bazénem na okraji obce Pohoří, 3 km od Kardašovi Řečice a 4 km od zámku Červená Lhota v jižních Čechách.

Cena od: 1 390 Kč

Detail objektu

Pohled na domek Číslo objektu: 311

Pomezí pod Landštejnem - chalupa

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :10

TENTO OBJEKT MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁME

 

Atraktivní chalupa s výhledem na hrad u lesa v chatové oblasti u obce Pomezí pod Landštejnem, 10 km od Nové Bystřice v oblasti "České Kanady" v jižních Čechách.

Cena od: 1 920 Kč

Detail objektu

Pohled na dům Číslo objektu: 241

Poniklá - chalupa

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Benecko a okolí
Kapacita obj. :13

Zděná, luxusně vybavená chalupa s bazénem, saunou a dětským hřištěm, 1 km od Poniklé a 7 km od Jilemnice v Krkonoších.

Cena od: 2 590 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25