Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Chaty a chalupy v Krkonoších a okolí

Krkonoše každoročně lákají tisíce návštěvníků svou krásnou přírodou, službami na vysoké úrovni, rozsáhlou sítí udržovaných a dobře značených turistických i běžeckých tras, cyklostezek a kvalitními podmínkami pro sjezdové lyžování.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, kde najdete nejen soukromí a klid, ale v případě zájmu o luxusnější objekt i komfort a pohodlí v podobě moderního vybavení jednotlivých místností, krytých i venkovních bazénů, vířivek, infra saun.

Nabízíme nejen chaty a chalupy, které odpovídají současnému trendu (s bazénem, možností zábavy, her a internetem), ale také jednoduché levné chaty a chalupy v srdci Krkonoš. Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky. Poskytují zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

V naší nabídce nechybí ani prověřené kvalitní hotely, penziony a apartmány v Peci pod Sněžkou, Špindlerově Mlýně, Harrachově a na dalších atraktivních místech.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Pohled na chatu Číslo objektu: 362

Slapy-Líchovy - chalupa

Oblast :Střední Čechy
Kapacita obj. :6

Atraktivní chata s výhledem na zátoku Slapské přehrady, u obce Líchovy, v osadě Zrůbek, na břehu Slapské přehrady, 10 km od Sedlčan ve středních Čechách.

Cena od: 1 590 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 365

Slapy-Skalice - chata

Oblast :Střední Čechy
Kapacita obj. :6

Chata s krásným výhledem na Slapskou přehradu v chatové oblasti, nad osadou Skalice, 200 m od vodní nádrže a 2 km od Přestavlk ve středních Čechách.

Cena od: 1 320 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 364

Slapy-Ždáň - chata

Oblast :Střední Čechy
Kapacita obj. :4

OBJEKT MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁME

Dřevěná chata 50 m od břehu Slapské přehradní nádrže u obce Ždáň, se soukromou pláží, ve středních Čechách.

Cena od: 1 280 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 185

Slatina nad Zdobnicí - chalupa

Oblast :Orlické hory
Kapacita obj. :6

TENTO OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

Chalupa s bazénem ve velké zahradě blízko lesa, v obci Slatina, kterou protéká říčka Zdobnice, 10 km od Rychnova nad Kněžnou.

Cena od: 1 008 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 171

Smržovka - chata

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :6

Dřevěná chata se saunou na polosamotě s krásným výhledem do okolí, nad obcí Smržovka, 1 km od lyžařského vleku a 9 km od Tanvaldského Špičáku v Jizerských horách.

 

Cena od: 1 040 Kč

Detail objektu

Chata Číslo objektu: 294

Soběnovská přehrada - chalupa

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :9

Pěkná chalupa s bazénem na polosamotě v malé obci, 3 km od Soběnova a 8 km od Kaplic v CHKO Novohradské hory v jižních Čechách.

Cena od: 1 700 Kč

Detail objektu

bazén Číslo objektu: 109

Sobotka - chalupa

Oblast :Český ráj
Kapacita obj. :15

Velká atraktivní chalupa v areálu bývalého statku s venkovním zapuštěným bazénem 5x11m s pěkným výhledem, 10km od Sobotky v Českém ráji.

Cena od: 4 250 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 316

Srní - chalupa

Oblast :Šumava a západní Čechy
Kapacita obj. :11

Mimořádně atraktivní, zrekonstruovaná chalupa na okraji horské obce Srní, v nadmořské výšce 845 m, 20 km od Horské Kvildy v Národním parku Šumava.

Cena od: 1 990 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 306

Srnín - chalupa

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :9

TENTO OBJEKT MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁME

Atraktivní chalupa (zemědělská usedlost) s vinárnou a uzavřeným travnatým dvorem na okraji obce Srnín, 3 km od Českého Krumlova (UNESCO) v jižních Čechách.

Cena od: 1 600 Kč

Detail objektu

Chata Číslo objektu: 291

Starý Sedloňov - chalupa

Oblast :Podkrkonoší
Kapacita obj. :12

Atraktivní chalupa (dřevěnice) s bazénem na velkém pozemku u lesa s výhledem na hory, 1 km od Starého Sedloňova, 10 km od Trutnova a 20 km od Adršpašsko-Teplických skal na rozhraní Krkonoš a východních Čech.

Cena od: 2 190 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23