Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Chaty a chalupy v Krkonoších a okolí

Krkonoše každoročně lákají tisíce návštěvníků svou krásnou přírodou, službami na vysoké úrovni, rozsáhlou sítí udržovaných a dobře značených turistických i běžeckých tras, cyklostezek a kvalitními podmínkami pro sjezdové lyžování.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, kde najdete nejen soukromí a klid, ale v případě zájmu o luxusnější objekt i komfort a pohodlí v podobě moderního vybavení jednotlivých místností, krytých i venkovních bazénů, vířivek, infra saun.

Nabízíme nejen chaty a chalupy, které odpovídají současnému trendu (s bazénem, možností zábavy, her a internetem), ale také jednoduché levné chaty a chalupy v srdci Krkonoš. Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky. Poskytují zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

V naší nabídce nechybí ani prověřené kvalitní hotely, penziony a apartmány v Peci pod Sněžkou, Špindlerově Mlýně, Harrachově a na dalších atraktivních místech.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 194

Říčky v OrlickÝch horách - apartmá C

Oblast :Orlické hory
Kapacita obj. :6

Velká chalupa se třemi apartmány, se solárně vyhřívaným bazénem a tělocvičnou v klidné části horské obce Říčky v Orlických horách, 20 km od Rychnova nad Kněžnou.

Cena od: 1 000 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 95

Říčky v Orlických horách - chalupa

Oblast :Orlické hory
Kapacita obj. :20

Velká atraktivní a oblíbená horská chalupa u potoka s vyhřívaným bazénem a saunou, 2 km od lyžařského areálu Zakletý, 7 km od Rokytnice a 20 km od Rychnova nad Kněžnou v Orlických horách.

Cena od: 2 690 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 114

Rovensko pod Troskami - chata

Oblast :Český ráj
Kapacita obj. :6

TENTO OBJEKT MOMENTÁLNĚ NEOBSAZUJEME

 

Atraktivní, dřevěná chata v lese u obce Rovensko pod Troskami, 10km od Prachovských skal v centru Českého ráje.

Cena od: 1 600 Kč

Detail objektu

Pohled na domek Číslo objektu: 310

Rožmberk nad Vltavou - rekreační domek

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :10

Chalupa z roku 1378 s výhledem na hrad a řeku Vltavu v historickém centru města Rožmberk, 20 km od Českého Krumlova (UNESCO) v jižních Čechách. Objekt obýval Petr Vok z Rožmberka.

Cena od: 2 190 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 354

Rožnov pod Radhoštěm - chalupa

Oblast :Beskydy
Kapacita obj. :14

Velká rekreační chalupa s velkým oploceným pozemkem u cesty a lesa, 4 km od valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm v Beskydech.

Cena od: 1 760 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 191

Rtyně v Podkrkonoší - srub

Oblast :Podkrkonoší
Kapacita obj. :6

Atraktivní dřevěný srub s koupacím dřevěným sudem a vlastním dětským vlekem u lesa s výhledem do okolí nad obcí Batňovice, 15 km od vodní nádrže Rozkoš v Podkrkonoší.

Cena od: 1 290 Kč

Detail objektu

. Číslo objektu: 404

Ruda nad Moravou - chalupa

Oblast :Jeseníky
Kapacita obj. :34

Velmi atraktivní chalupa na velkém oploceném pozemku se zapuštěným, zastřešeným bazénem, vinným sklípkem a s hernou, 2 km od Bohdíkova, 5 km od Rudy nad Moravou a 10 km od aquaparku v Šumperku v Jeseníkách.

Cena od: 6 490 Kč

Detail objektu

Venkovní pohled Číslo objektu: 11

Rudník - chalupa

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :18

Velká prostorná chalupa na polosamotě u obce Rudník, s krásným výhledem na Černou horu, 12 km od kabinové lanovky na Černou horu v Krkonoších.

Cena od: 3 905 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 373

Rudný - chata

Oblast :Českomoravská vysočina
Kapacita obj. :7

Malebná, dřevěná a oblíbená chata u lesa, 5 km od aquaparku a rodinného parku Robinson v Jihlavě na Českomoravské vrchovině.

Cena od: 1 190 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 368

Samechov - chata

Oblast :Střední Čechy
Kapacita obj. :4

TENTO OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

Chata v krásném lesním prostředí u řeky Sázavy a obce Samechov, 20 km od Benešova ve středních Čechách.

Cena od: 800 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25