Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Chaty a chalupy v Krkonoších a okolí

Krkonoše každoročně lákají tisíce návštěvníků svou krásnou přírodou, službami na vysoké úrovni, rozsáhlou sítí udržovaných a dobře značených turistických i běžeckých tras, cyklostezek a kvalitními podmínkami pro sjezdové lyžování.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, kde najdete nejen soukromí a klid, ale v případě zájmu o luxusnější objekt i komfort a pohodlí v podobě moderního vybavení jednotlivých místností, krytých i venkovních bazénů, vířivek, infra saun.

Nabízíme nejen chaty a chalupy, které odpovídají současnému trendu (s bazénem, možností zábavy, her a internetem), ale také jednoduché levné chaty a chalupy v srdci Krkonoš. Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky. Poskytují zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

V naší nabídce nechybí ani prověřené kvalitní hotely, penziony a apartmány v Peci pod Sněžkou, Špindlerově Mlýně, Harrachově a na dalších atraktivních místech.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Pohled na domek Číslo objektu: 296

Starý Smrdov - rekreační domek

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :10

Zděná prostorná chalupa s pěkným výhledem do okolí, 1 km od Kateřinek a 7 km od Pacova na rozhraní jižních Čech a Českomoravské vysočiny.

Cena od: 1 440 Kč

Detail objektu

pohled na dům 1 Číslo objektu: 50

Strážné - chata

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Vrchlabí a okolí
Kapacita obj. :6

OBJEKT SE PRONAJÍMÁ POUZE V LETNÍCH MĚSÍCÍCH

Atraktivní chata s bazénem u lesa na velmi pěkném místě na polosamotě v obci Strážné, 300m od lyžařského vleku a 1,5km od lyžařského střediska Strážné, 10km od Špindlerova Mlýna v Krkonoších.

Cena od: 1 690 Kč

Detail objektu

Pohled na domek Číslo objektu: 332

Střílky - rekreační domek

Oblast :Jižní a střední Morava
Kapacita obj. :10

Pohodlná a dlouhodobě oblíbená chata se solárně vyhřívaným bazénem, na polosamotě u lesa za obcí Střílky, 25 km od Kroměříže (UNESCO) v Chřibských vrších.

Cena od: 2 190 Kč

Detail objektu

Pohled na domek Číslo objektu: 302

Švadlačky - rekreační domek

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :8

TENTO OBJEKT MOMENTÁLNĚ NEOBSAZUJEME

 

Zděná chata v chatové oblasti, 200 m od řeky Lužnice, 3 km od obce Dráchov, 5 km od Soběslavi a 10 km od Veselí nad Lužnicí v jižních Čechách.

Cena od: 1 360 Kč

Detail objektu

Pohled na dům Číslo objektu: 243

Svatý Petr - horská chalupa

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Špindlerův Mlýn a okolí
Kapacita obj. :22

Excelentní, luxusní, atraktivní horská chalupa v rustikálním stylu s wellness místností a dětskou hernou na samotě na jedinečném místě v nadmořské výšce 1150 m, na jižní straně hřebenu Krkonoš v romantickém prostředí s výhledem do údolí, 600 m od horní stanice lanové dráhy Svatý Petr.

Cena od: 12 000 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 345

Světlá Hora - chata

Oblast :Jeseníky
Kapacita obj. :10

Zděná chata na velkém oploceném pozemku s vlastním rybníkem u lesa, 4 km od Světlé Hory a 5 km od lázní Karlova Studánka v Jeseníkách.

Cena od: 1 990 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 273

Svoboda nad Úpou - chalupa

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :22

Ubytování v části horské chalupy s menším venkovním bazénem se nachází na okraji horského městečka Svoboda nad Úpou. V okolí možnost turistiky, cykloturistiky a lyžování. MOŽNOST TOČENÍ VLASTNÍHO PIVA.

Cena od: 3 600 Kč

Detail objektu

pohled na dům 1 Číslo objektu: 18

Svoboda nad Úpou - rekreační domek

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :8

Zděný rekreační domek na klidném místě u lesa v obci Svoboda nad Úpou, pod Černou horou, 3km od kabinové lanovky na Černou horu v Krkonoších.

Cena od: 2 100 Kč

Detail objektu

Pohled na dům Číslo objektu: 7

Svoboda nad Úpou - rekreační dům

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :22

Rekreační dům se nachází při výjezdu ze Svobody nad Úpou do Janských Lázní. Dům je situován na klidném romantickém místě v lesoparku ohraničeným Janským potokem a do centra města je to pouze 150m. Na zahradě mají hosté k dispozici zapuštěný vyhřívaný bazén (8 x 4m), ohniště s posezením, gril, stůl na stolní tenis, lukostřelbu, dětský koutek (houpačka, skluzavka, trampolína). Připojení k internetu WiFi zdarma po celém domě. K dispozici za poplatek horská kola a koloběžky. 150m od objektu bowling, sauna a vířivka.

Cena od: 4 900 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 197

Svoboda nad Úpou - rekreační dům

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :14

Rekonstruovaný rekreační dům ve vilové čtvrti na okraji Svobody nad Úpou nedaleko centra.

Cena od: 1 590 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23