Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Chaty a chalupy v Krkonoších a okolí

Krkonoše každoročně lákají tisíce návštěvníků svou krásnou přírodou, službami na vysoké úrovni, rozsáhlou sítí udržovaných a dobře značených turistických i běžeckých tras, cyklostezek a kvalitními podmínkami pro sjezdové lyžování.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, kde najdete nejen soukromí a klid, ale v případě zájmu o luxusnější objekt i komfort a pohodlí v podobě moderního vybavení jednotlivých místností, krytých i venkovních bazénů, vířivek, infra saun.

Nabízíme nejen chaty a chalupy, které odpovídají současnému trendu (s bazénem, možností zábavy, her a internetem), ale také jednoduché levné chaty a chalupy v srdci Krkonoš. Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky. Poskytují zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

V naší nabídce nechybí ani prověřené kvalitní hotely, penziony a apartmány v Peci pod Sněžkou, Špindlerově Mlýně, Harrachově a na dalších atraktivních místech.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

pohled na dům Číslo objektu: 171

Smržovka - chata

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :6

Chata se saunou na polosamotě s krásným výhledem do okolí, nad obcí Smržovka, 1 km od lyžařského vleku a 9 km od Tanvaldského Špičáku v Jizerských horách.

Cena od: 1 040 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 172

Smržovka - rekreační domek

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :14

TENTO OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ!

 

Velký rekreační domek na polosamotě s krásným výhledem do okolí, nad obcí Smržovka, 4 km od Tanvaldu v Jizerských horách.

Cena od: 2 200 Kč

Detail objektu

Chata Číslo objektu: 294

Soběnovská přehrada - chalupa

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :9

Pěkná chalupa s bazénem na polosamotě v malé obci, 3 km od Soběnova a 8 km od Kaplic v CHKO Novohradské hory v jižních Čechách.

Cena od: 1 700 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 91

Sobkovice - rekreační domek

Oblast :Orlické hory
Kapacita obj. :10

TENTO DŮM MOMENTÁLNĚ NEOBSAZUJEME

Luxusní polovina rekreačního domku u lyžařského vleku, se zapuštěným bazénem, vinným sklípkem a krásným výhledem na masív Orlických hor, nad obcí Sobkovice, 4 km od Jablonného nad Orlicí.

Cena od: 2 000 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 109

Sobotka - chalupa

Oblast :Český ráj
Kapacita obj. :15

Velká atraktivní chalupa v areálu bývalého statku s venkovním zapuštěným bazénem 5x11m s pěkným výhledem, 10km od Sobotky v Českém ráji.

Cena od: 3 890 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 316

Srní - chalupa

Oblast :Šumava a západní Čechy
Kapacita obj. :11

Mimořádně atraktivní, zrekonstruovaná chalupa na okraji horské obce Srní, v nadmořské výšce 845 m, 20 km od Horské Kvildy v Národním parku Šumava.

Cena od: 1 990 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 306

Srnín - chalupa

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :9

TENTO OBJEKT MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁME

Atraktivní chalupa (zemědělská usedlost) s vinárnou a uzavřeným travnatým dvorem na okraji obce Srnín, 3 km od Českého Krumlova (UNESCO) v jižních Čechách.

Cena od: 1 600 Kč

Detail objektu

Chata Číslo objektu: 291

Starý Sedloňov - chalupa

Oblast :Podkrkonoší
Kapacita obj. :12

Atraktivní chalupa (dřevěnice) s bazénem na velkém pozemku u lesa s výhledem na hory, 1 km od Starého Sedloňova, 10 km od Trutnova a 20 km od Adršpašsko-Teplických skal na rozhraní Krkonoš a východních Čech.

Cena od: 2 190 Kč

Detail objektu

Pohled na domek Číslo objektu: 296

Starý Smrdov - rekreační domek

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :10

Zděná prostorná chalupa s pěkným výhledem do okolí, 1 km od Kateřinek a 7 km od Pacova na rozhraní jižních Čech a Českomoravské vysočiny.

Cena od: 1 440 Kč

Detail objektu

pohled na dům 1 Číslo objektu: 50

Strážné - chata

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Vrchlabí a okolí
Kapacita obj. :6

OBJEKT SE PRONAJÍMÁ POUZE V LETNÍCH MĚSÍCÍCH

Atraktivní chata s bazénem u lesa na velmi pěkném místě na polosamotě v obci Strážné, 300m od lyžařského vleku a 1,5km od lyžařského střediska Strážné, 10km od Špindlerova Mlýna v Krkonoších.

Cena od: 1 690 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25