Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Chaty a chalupy v Krkonoších a okolí

Krkonoše každoročně lákají tisíce návštěvníků svou krásnou přírodou, službami na vysoké úrovni, rozsáhlou sítí udržovaných a dobře značených turistických i běžeckých tras, cyklostezek a kvalitními podmínkami pro sjezdové lyžování.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, kde najdete nejen soukromí a klid, ale v případě zájmu o luxusnější objekt i komfort a pohodlí v podobě moderního vybavení jednotlivých místností, krytých i venkovních bazénů, vířivek, infra saun.

Nabízíme nejen chaty a chalupy, které odpovídají současnému trendu (s bazénem, možností zábavy, her a internetem), ale také jednoduché levné chaty a chalupy v srdci Krkonoš. Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky. Poskytují zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

V naší nabídce nechybí ani prověřené kvalitní hotely, penziony a apartmány v Peci pod Sněžkou, Špindlerově Mlýně, Harrachově a na dalších atraktivních místech.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Pohled na chatu Číslo objektu: 379

Telč - volný byt

Oblast :Českomoravská vysočina
Kapacita obj. :4

OBJEKT SE DOČASNĚ NEPRONAJÍMÁ

 

Pokoj na náměstí historického města Telč (UNESCO), 30 km od aquaparku (vodní ráj) Jihlava na Českomoravské vrchovině.

Cena od: 340 Kč

Detail objektu

pohled na dům 1 Číslo objektu: 76

Teplice nad Metují - chalupa

Oblast :Teplicko - Adršpašské skály
Kapacita obj. :8

Oblíbená chalupa na pěkném místě s výhledem do okolí, 1 km od koupaliště a 2 km od Teplic nad Metují, nedaleko Adršpašského skalního města v CHKO Broumovsko ve východních Čechách.

Cena od: 1 590 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 325

Těšetiny - chata

Oblast :Šumava a západní Čechy
Kapacita obj. :6

TENTO OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

 

Zděná chata s bazénem a rybníkem s možností rybaření na polosamotě u lesa a potoka, 8 km od Klatov na Šumavě.

Cena od: 1 160 Kč

Detail objektu

. Číslo objektu: 388

Valteřice - chalupa

Oblast :Beskydy
Kapacita obj. :19

Atraktivní prostorná chalupa s koupacím sudem na konci obce Valteřice, s výhledem do okolí, 7 km od SKI areálu Herlíkovice a 20 km od Špindlerova Mlýna v Krkonoších.

Cena od: 3 120 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 251

Velká Úpa - chalupa

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Pec pod Sněžkou a okolí
Kapacita obj. :33

Horská chalupa se nachází na klidném místě na okraji lyžařského a rekreačního střediska Pec pod Sněžkou - Velká Úpa. Útulná atmosféra, WIFI zdarma na celém objektu, vlastní uzavřené parkování.

Cena od: 5 200 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 260

Velká Úpa - chalupa

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Pec pod Sněžkou a okolí
Kapacita obj. :24

Velká, velmi atraktivní původní horská roubená chalupa v nadmořské výšce 777 m na jedinečném místě s panoramatickým výhledem na hory, 600 m od lyžařského areálu Velká Úpa a 5 km od SKI areálu Pec pod Sněžkou v Krkonoších.

Cena od: 5 190 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 374

Velké Dářko - chata

Oblast :Českomoravská vysočina
Kapacita obj. :7

Pěkná zděná chata v rekreační oblasti u lesa, 500 m od rekreačního rybníka Velké Dářko a 8 km od Žďáru nad Sázavou na Českomoravské Vysočině.

Cena od: 1 490 Kč

Detail objektu

Pohled na domek Číslo objektu: 371

Velké Dářko - rekreační domek

Oblast :Českomoravská vysočina
Kapacita obj. :15

TENTO OBJEKT MOMENTÁLNĚ NEOBSAZUJEME

 

Chalupa na polosamotě u lesa a potoka, 1 km od Velkého Dářka (vodní plocha 200 ha) a 10 km od Žďáru nad Sázavou na Českomoravské Vysočině.

Cena od: 3 200 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 153

Velké Hamry - chalupa

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :7

 TENTO OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

Stylová roubená chalupa s venkovním zapuštěným vyhřívaným bazénem a rozhlednou na okraji obce Velké Hamry u lesa, 15km od Jablonce nad Nisou na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor.

Cena od: 1 480 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 227

Velké Hamry - chalupa

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :18

TENTO OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

 Chalupa s bazénem a infrasaunou na okraji obce Velké Hamry u lesa, 15 km od Jablonce nad Nisou na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor, nedaleko Českého ráje.

Cena od: 2 640 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23