Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Chaty a chalupy v Krkonoších a okolí

Krkonoše každoročně lákají tisíce návštěvníků svou krásnou přírodou, službami na vysoké úrovni, rozsáhlou sítí udržovaných a dobře značených turistických i běžeckých tras, cyklostezek a kvalitními podmínkami pro sjezdové lyžování.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, kde najdete nejen soukromí a klid, ale v případě zájmu o luxusnější objekt i komfort a pohodlí v podobě moderního vybavení jednotlivých místností, krytých i venkovních bazénů, vířivek, infra saun.

Nabízíme nejen chaty a chalupy, které odpovídají současnému trendu (s bazénem, možností zábavy, her a internetem), ale také jednoduché levné chaty a chalupy v srdci Krkonoš. Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky. Poskytují zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

V naší nabídce nechybí ani prověřené kvalitní hotely, penziony a apartmány v Peci pod Sněžkou, Špindlerově Mlýně, Harrachově a na dalších atraktivních místech.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Pohled na chalupu Číslo objektu: 87

Červený Kostelec - chata

Oblast :Podkrkonoší
Kapacita obj. :6

Pěkná dřevěná chata s bazénem, v rekreačním areálu, 50 m od rybníka, 4 km od Horní Radechové, 10 km od Babiččina údolí a Ratibořic a 25 km od Teplických skal a Adršpachu.

Cena od: 1 790 Kč

Detail objektu

Pohled na domek Číslo objektu: 303

Český Krumlov - chalupa

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :10

Pěkná chalupa na okraji historického centra Českého Krumlova (UNESCO), 100 m od řeky Vltavy, v jižních Čechách.

Cena od: 1 490 Kč

Detail objektu

pohled na dům 1 Číslo objektu: 28

Chvaleč - chalupa

Oblast :Podkrkonoší
Kapacita obj. :10

Tento objekt momentálně nepronajímáme

Nově zrekonstruovaná chalupa se nachází v obci Chvaleč nedaleko Teplicko-Adršpašských skal.

Cena od: 2 090 Kč

Detail objektu

Pohled na dům Číslo objektu: 82

Chvalkovice - chalupa

Oblast :Podkrkonoší
Kapacita obj. :14

Objekt dočasně nepronajímá!

Velká, dobře vybavená chalupa u lesa v malé obci, v blízkosti "Babiččina údolí", 7 km od České Skalice a 10 km od vodní nádrže Rozkoš ve východních Čechách.

Cena od: 2 400 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 297

Čkyně - chalupa

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :8

OBJEKT SE DOČASNĚ NEPRONAJÍMÁ!

 

Atraktivní chalupa v dobovém stylu s bazénem a okrasným jezírkem v malé pošumavské obci, 5 km od Malenic a 7 km od Vimperka na rozhraní jižních Čech a Šumavy.

Cena od: 1 390 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 155

Desná - chalupa

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :10

Pěkná chalupa se zapuštěným bazénem na klidném místě, 1 km nad obcí Desná a 4 km od Tanvaldu v Jizerských horách.

Cena od: 3 790 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 156

Desná - chalupa

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :16

TENTO OBJEKT MOMENTÁLNĚ NEOBSAZUJEME

Pěkná chalupa na okraji obce, pod Desenským vrchem, 20 m od malé říčky a 4 km od lyžařského areálu Černá Říčka v Jizerských horách.

Cena od: 2 290 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 189

Desná - chalupa

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :23

Velká, pohodlná a prostorná chalupa v rekreační oblasti u lesa nad obcí Desná, 3 km od Tanvaldu a 8 km od vodní nádrže Souš v Jizerských horách.

Cena od: 3 600 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 3 Číslo objektu: 209

Desná - chalupa

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :18

Velká luxusní horská chalupa se saunou a zapuštěným bazénem na samotě u lesa s krásným výhledem na údolí, 1 km od obce Desná v Jizerských horách.

Cena od: 3 390 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 231

Desná - rekreační domek

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :4

TENTO OBJEKT MOMENTÁLNĚ NEOBSAZUJEME

Atraktivní rekreační domek s výhledem v klidné části obce Desná, 2 km od lyžařského vleku a 2 km od Tanvaldu v Jizerských horách.

Cena od: 1 290 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23