Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Chaty a chalupy v Krkonoších a okolí

Krkonoše každoročně lákají tisíce návštěvníků svou krásnou přírodou, službami na vysoké úrovni, rozsáhlou sítí udržovaných a dobře značených turistických i běžeckých tras, cyklostezek a kvalitními podmínkami pro sjezdové lyžování.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, kde najdete nejen soukromí a klid, ale v případě zájmu o luxusnější objekt i komfort a pohodlí v podobě moderního vybavení jednotlivých místností, krytých i venkovních bazénů, vířivek, infra saun.

Nabízíme nejen chaty a chalupy, které odpovídají současnému trendu (s bazénem, možností zábavy, her a internetem), ale také jednoduché levné chaty a chalupy v srdci Krkonoš. Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky. Poskytují zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

V naší nabídce nechybí ani prověřené kvalitní hotely, penziony a apartmány v Peci pod Sněžkou, Špindlerově Mlýně, Harrachově a na dalších atraktivních místech.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Pohled na dům Číslo objektu: 48

Vítkovice v Krkonoších - chalupa

Oblast :Krkonoše - západ
Místo :Rokytnice nad Jizerou a okolí
Kapacita obj. :16

Luxusní chalupa (roubenka) s venkovním zapuštěným solárně vyhřívaným bazénem, saunou a bazénovou nádrží, 50 m od lyžařského vleku, 1 km od lyžařského areálu Aldrov, pod Janovou horou, 6 km od Rokytnice nad Jizerou v Krkonošském Národním parku.

Cena od: 5 190 Kč

Detail objektu

pohled na dům 1 Číslo objektu: 29

Vlčice - chalupa

Oblast :Podkrkonoší
Kapacita obj. :8

Atraktivní chalupa ve "westernovém" stylu s bazénem u lesa, na okraji obce Vlčice, 3km od golfového hřiště a 8km od Trutnova v podhůří Krkonoš.

Cena od: 2 090 Kč

Detail objektu

pohled na dům 1 Číslo objektu: 35

Vlčice - chalupa

Oblast :Podkrkonoší
Kapacita obj. :9

Pěkná, komfortně vybavená chalupa s bazénem u lesa, 5 km od Hertvíkovic a 6 km od rekreačního rybníku Dolce v podhůří Krkonoš.

Cena od: 2 090 Kč

Detail objektu

pohled na dům 2 Číslo objektu: 39

Vlčice - srub

Oblast :Podkrkonoší
Kapacita obj. :8

Luxusně vybavený srub s bazénem u lesa, 5 km od Hertvíkovic a 6 km od rekreačního rybníku Dolce v podhůří Krkonoš.

Cena od: 2 090 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 90

Vojenice - chalupa

Oblast :Orlické hory
Kapacita obj. :15

Velká atraktivní chalupa s velkým vnitřním solárně vyhřívaným bazénem a saunou na okraji malé obce Vojenice, 13 km od Rychnova nad Kněžnou ve východních Čechách.

 

Cena od: 3 890 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 337

Vranovská přehrada - chata

Oblast :Jižní a střední Morava
Kapacita obj. :7

Dřevěná chata v chatové oblasti přímo na břehu Vranovské přehrady u obce Vranov nad Dyjí v Národním parku Podyjí na jižní Moravě.

Cena od: 1 200 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 330

Vranovská přehrada - chata

Oblast :Jižní a střední Morava
Kapacita obj. :6

Útulná a oblíbená chata v rekreační oblasti s vlastním molem a motorovou loďkou, 10 m od Vranovské přehrady a 10 km od Vranova nad Dyjí na jižní Moravě.

Cena od: 1 490 Kč

Detail objektu

Pohled na domek Číslo objektu: 335

Vranovská přehrada - rekreační domek

Oblast :Jižní a střední Morava
Kapacita obj. :8

Atraktivní rekreační domek se zapuštěným zastřešeným bazénem, víceúčelovým hřištěm a chovným rybníčkem (možnost rybaření) v areálu rodinného penzionu, 100 m od řeky Dyje, 4 km od obce Starý Petřín a 11 km od Vranova nad Dyjí na konci Vranovské přehrady na jižní Moravě.

Cena od: 2 390 Kč

Detail objektu

Chata s bazénem Číslo objektu: 281

Vrchlabí - chata

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Vrchlabí a okolí
Kapacita obj. :9

Tři atraktivní dvojchaty se společným bazénem na okraji obce Vrchlabí s hezkým výhledem do okolí, 50 m od spodní stanice lanovky (SKI areál) a 15 km od Špindlerova Mlýna v Krkonoších.

Cena od: 1 990 Kč

Detail objektu

Pohled na dům Číslo objektu: 79

Vysoká Srbská - Zlíčko - chalupa

Oblast :Teplicko - Adršpašské skály
Kapacita obj. :10

Zděná chalupa s bazénem a masážním bazénem SPA u potoka na okraji obce Zlíčko, v chraněné krajinné oblasti Broumovsko, 7 km od Police nad Metují a 15 km od Broumovských a Adršpašských skal.

Cena od: 1 590 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23