Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Chaty a chalupy v Krkonoších a okolí

Krkonoše každoročně lákají tisíce návštěvníků svou krásnou přírodou, službami na vysoké úrovni, rozsáhlou sítí udržovaných a dobře značených turistických i běžeckých tras, cyklostezek a kvalitními podmínkami pro sjezdové lyžování.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, kde najdete nejen soukromí a klid, ale v případě zájmu o luxusnější objekt i komfort a pohodlí v podobě moderního vybavení jednotlivých místností, krytých i venkovních bazénů, vířivek, infra saun.

Nabízíme nejen chaty a chalupy, které odpovídají současnému trendu (s bazénem, možností zábavy, her a internetem), ale také jednoduché levné chaty a chalupy v srdci Krkonoš. Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky. Poskytují zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

V naší nabídce nechybí ani prověřené kvalitní hotely, penziony a apartmány v Peci pod Sněžkou, Špindlerově Mlýně, Harrachově a na dalších atraktivních místech.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Pohled na chatu Číslo objektu: 374

Velké Dářko - chata

Oblast :Českomoravská vysočina
Kapacita obj. :7

Pěkná zděná chata v rekreační oblasti u lesa, 500 m od rekreačního rybníka Velké Dářko a 8 km od Žďáru nad Sázavou na Českomoravské Vysočině.

Cena od: 1 490 Kč

Detail objektu

Pohled na domek Číslo objektu: 371

Velké Dářko - rekreační domek

Oblast :Českomoravská vysočina
Kapacita obj. :15

TENTO OBJEKT MOMENTÁLNĚ NEOBSAZUJEME

 

Chalupa na polosamotě u lesa a potoka, 1 km od Velkého Dářka (vodní plocha 200 ha) a 10 km od Žďáru nad Sázavou na Českomoravské Vysočině.

Cena od: 3 200 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 153

Velké Hamry - chalupa

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :7

 TENTO OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

Stylová roubená chalupa s venkovním zapuštěným vyhřívaným bazénem a rozhlednou na okraji obce Velké Hamry u lesa, 15km od Jablonce nad Nisou na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor.

Cena od: 1 480 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 227

Velké Hamry - chalupa

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :18

TENTO OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

 Chalupa s bazénem a infrasaunou na okraji obce Velké Hamry u lesa, 15 km od Jablonce nad Nisou na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor, nedaleko Českého ráje.

Cena od: 2 640 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 350

Velké Karlovice - chalupa

Oblast :Beskydy
Kapacita obj. :6

 

TENTO OBJEKT MOMENTÁLNĚ NEOBSAZUJEME

 

Atraktivní, dřevěná chalupa s bazénem, ležící ve valašské přírodě malebného údolí Velkých Karlovic, 1,5 km od lyžařského vleku v Beskydech.

Cena od: 2 790 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 351

Velké Karlovice - chalupa

Oblast :Beskydy
Kapacita obj. :8

Chalupa na polosamotě u lesa a potoka v malebném údolí Velkých Karlovic, 2 km od lyžařského areálu Razula v Beskydech.

 

Cena od: 1 390 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 352

Velké Karlovice - chalupa

Oblast :Beskydy
Kapacita obj. :9

Klasická, stylová, dřevěná chalupa v klidném prostředí na okraji Velkých Karlovic, pod Kyčerkou, 400 m od koupaliště a 1 km od SKI areálu Kyčerka v Beskydech.

Cena od: 1 800 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 360

Velké Karlovice-Soláň - chata

Oblast :Beskydy
Kapacita obj. :8

TENTO OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

Pěkná chata s kulečníkem na samotě u lesa v lyžařském areálu Soláň v nadmořské výšce 700 m, 4 km od Velkých Karlovic a 12 km od Rožnova pod Radhoštěm v Beskydech.

Cena od: 1 440 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 340

Velké Losiny - chalupa

Oblast :Jeseníky
Kapacita obj. :12

Luxusní, nově zrekonstruovaná, stylová chalupa s bazénem, saunou a koupacím venkovním sudem u potoka, na klidném místě na okraji obce Velké Losiny, 2 km od termálního aquaparku THERME PARK a 6 km od moderního SKI areálu Přemyslov a Kouty v Jeseníkách.

Cena od: 2 150 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 331

Veselí nad Moravou - chata

Oblast :Jižní a střední Morava
Kapacita obj. :7

Atraktivní chata s venkovním zapuštěným bazénem a hausbótem v chatové oblasti v těsné blízkosti Baťova kanálu, 6 km od rozsáhlých vodních ploch (Slovácké moře) na jižní Moravě.

Cena od: 1 690 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29