Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Chaty a chalupy v Krkonoších a okolí

Krkonoše každoročně lákají tisíce návštěvníků svou krásnou přírodou, službami na vysoké úrovni, rozsáhlou sítí udržovaných a dobře značených turistických i běžeckých tras, cyklostezek a kvalitními podmínkami pro sjezdové lyžování.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, kde najdete nejen soukromí a klid, ale v případě zájmu o luxusnější objekt i komfort a pohodlí v podobě moderního vybavení jednotlivých místností, krytých i venkovních bazénů, vířivek, infra saun.

Nabízíme nejen chaty a chalupy, které odpovídají současnému trendu (s bazénem, možností zábavy, her a internetem), ale také jednoduché levné chaty a chalupy v srdci Krkonoš. Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky. Poskytují zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

V naší nabídce nechybí ani prověřené kvalitní hotely, penziony a apartmány v Peci pod Sněžkou, Špindlerově Mlýně, Harrachově a na dalších atraktivních místech.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Chata Číslo objektu: 287

Horní Maršov - chalupa

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :16

TENTO OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

Chalupa v horské obci Horní Maršov, 300 m od lyžařského vleku, 5 km od kabinové lanovky na Černou Horu a 12 km od Pece pod Sněžkou ve východních Krkonoších.

Cena od: 1 672 Kč

Detail objektu

Pohled na dům Číslo objektu: 387

Horní Maršov - chalupa

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :15

OBJEKT MOMENTÁLNĚ NEOBSAZUJEME

 

Velká atraktivní prostorná chalupa v krásném prostředí na okraji obce Horní Maršov, 200 m od lyžařského vleku a 8 km od Pece pod Sněžkou ve východních Krkonoších.

Cena od: 2 800 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 234

Horní Polubný - chalupa

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :12

Velká chalupa s bazénem u lesa v klidné části horské obce Horní Polubný, 100 m od lyžařského vleku, 8 km od Tanvaldu a 4 km od Harrachova na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš.

Cena od: 1 440 Kč

Detail objektu

pohled na dům 1 Číslo objektu: 62

Horní Sytová - chalupa

Oblast :Krkonoše - západ
Místo :Rokytnice nad Jizerou a okolí
Kapacita obj. :20


Velká mimořádně atraktivní chalupa se zapuštěným vyhřívaným bazénem, saunou a hernou na polosamotě u lesa, 2 km od Nové Vsi, 4 km od Víchové nad Jizerou a 12 km od lyžařského areálu Herlíkovice v Krkonoších.

 

Cena od: 5 790 Kč

Detail objektu

Pohled na domek Číslo objektu: 308

Hospříz - rekreační domek

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :7

Atraktivní samostatná část rekreačního domku na okraji obce Hospříz, 7 km od Jindřichova Hradce v jižních Čechách.

Cena od: 1 350 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 173

Hrabětice - Bedřichov - chalupa

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :16

Stylová, horská roubená chalupa se solárně vyhřívaným bazénem a saunou nad obcí Hrabětice v lyžařském a cyklistickém ráji Severák, s krásným výhledem do okolí, 2 km od Bedřichova a 12 km od Liberce v Jizerských horách.

Cena od: 3 490 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 304

Hrachoviště - chalupa

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :6

Atraktivní chalupa na břehu návesního rybníka s možností chytání ryb (bez rybářského lístku) v obci Hrachoviště, 10 km od Třeboně v jižních Čechách.

Cena od: 1 350 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 380

Hradiště - chalupa

Oblast :Českomoravská vysočina
Kapacita obj. :9

Pěkně vybavená chalupa s bazénem na velmi klidném místě na polosamotě nad obcí Hradiště, v turisticky zajímavé oblasti CHKO Železné hory, 2 km od koupaliště a Nasavrk, 12 km od přehrady Seč a 15 km od Chrudimi.

Cena od: 1 440 Kč

Detail objektu

Pohled na dům Číslo objektu: 110

Hřmenín - chalupa

Oblast :Český ráj
Kapacita obj. :12

Zděná chalupa se zapuštěným bazénem a velkou oplocenou zahradou, 4 km od Starých Hradů, 8 km od Sobotky a 15 km od aquaparku v Jičíně v Českém ráji.

Cena od: 4 590 Kč

Detail objektu

Pohled na dům Číslo objektu: 111

Hrubá Želejov - chalupa

Oblast :Český ráj
Kapacita obj. :9

Mimořádně atraktivní roubená chalupa se zapuštěným vyhřívaným bazénem se slanou vodou na samotě u lesa, 4 km od Hrubé Skály a 15 km od Prachovských skal v Českém Ráji.

Cena od: 2 990 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23