Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Chaty a chalupy v Krkonoších a okolí

Krkonoše každoročně lákají tisíce návštěvníků svou krásnou přírodou, službami na vysoké úrovni, rozsáhlou sítí udržovaných a dobře značených turistických i běžeckých tras, cyklostezek a kvalitními podmínkami pro sjezdové lyžování.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, kde najdete nejen soukromí a klid, ale v případě zájmu o luxusnější objekt i komfort a pohodlí v podobě moderního vybavení jednotlivých místností, krytých i venkovních bazénů, vířivek, infra saun.

Nabízíme nejen chaty a chalupy, které odpovídají současnému trendu (s bazénem, možností zábavy, her a internetem), ale také jednoduché levné chaty a chalupy v srdci Krkonoš. Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky. Poskytují zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

V naší nabídce nechybí ani prověřené kvalitní hotely, penziony a apartmány v Peci pod Sněžkou, Špindlerově Mlýně, Harrachově a na dalších atraktivních místech.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Pohled na chatu Číslo objektu: 299

Hutě - chalupa

Oblast :Jižní Čechy
Kapacita obj. :5

Pěkná chalupa s bazénem na klidném místě, 50 m od řeky Lužnice, 3 km od Bechyně a 16 km od Týna nad Vltavou v jižních Čechách.

Cena od: 1 750 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 160

Janov nad Nisou - chalupa

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :12

Prostorná chalupa se saunou na klidném místě obce Janov nad Nisou, 500m od lyžařského vleku, 4km od Bedřichova a 10km od zábavního aquaparku Babylon v Liberci.

Cena od: 1 730 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 8

Janské Lázně - chalupa

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :30

Jedná se o nově zrekonstruovanou roubenou horskou chatu, jejíž počátky sahají do roku 1886.

Chata se nachází v klidné lokalitě Duncan, cca 600 m od centra, 900 m od lanové dráhy na Černou horu, 50 m od zastávky skibusu (skibusem na lanovou dráhu – cca 5 min), 100 m jsou 3 lyžařské vleky (1 dětský vlek a dva pro dospělé, lyžařská škola + půjčovna) – Duncan – pro rodiny s dětmi. Chata leží na úpatí Černé hory, s výhledem na Černou a Světlou horu. Parkování přímo u objektu.

Cena od: 5 000 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 12

Janské Lázně - chalupa

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :12

Nově postavená, komfortní chalupa s venkovním bazénem, 300m od lyžařského vleku, 1km od lanovky na Černou horu, u lesa v okrajové části obce Janské Lázně, 3km od Svobody nad Úpou v Krkonoších

Cena od: 3 200 Kč

Detail objektu

Pohled na chalupu Číslo objektu: 70

Janské Lázně - chalupa

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :14

Mimořádně luxusní, atraktivní chalupa v rustikálním stylu s masážním bazénem SPA a saunou u potoka, 3 km od kabinové lanovky na Černou horu v Krkonoších.

Cena od: 6 990 Kč

Detail objektu

Pohled na statek Číslo objektu: 376

Javorek - statek

Oblast :Českomoravská vysočina
Kapacita obj. :10

TENTO OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

Vesnický statek se zapuštěným, vyhřívaným bazénem na okraji malé a klidné obce, 5 km od obce Sněžné a 15 km od Poličky ve Žďárských vrších.

Cena od: 1 600 Kč

Detail objektu

Venkovní pohled - zima Číslo objektu: 13

Javorník - chalupa

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :15

Atraktivní horská roubená chalupa se saunou na okraji obce Javorník, u lesa, 12km od kabinové lanovky na Černou horu v Krkonoších.

Cena od: 2 750 Kč

Detail objektu

pohled na dům 1 Číslo objektu: 57

Jestřabí v Krkonoších - chalupa

Oblast :Krkonoše - západ
Místo :Rokytnice nad Jizerou a okolí
Kapacita obj. :11

Poloroubená chalupa se saunou na polosamotě v nadmořské výšce 800m n.m. s výhledem do okolí v obci Jestřabí, 5km od koupaliště a 10km od Jilemnice v Krkonoších.

Cena od: 2 390 Kč

Detail objektu

Pohled na dům Číslo objektu: 228

Jindřichov - chalupa

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :14

Velká chalupa s bazénem u lesa a horského potůčku, 5 km od SKI areálu Severák a 5 km od Jablonce nad Nisou v Jizerských horách.

Cena od: 2 120 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 167

Josefův Důl - chalupa

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :8

Chalupa v obci Josefův Důl, v místní části Maxov, 150m od ski areálu Bukovka a 12km od aquaparku Babylon v Liberci v CHKO Jizerské hory.

Cena od: 1 190 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23