Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Chaty a chalupy v Krkonoších a okolí

Krkonoše každoročně lákají tisíce návštěvníků svou krásnou přírodou, službami na vysoké úrovni, rozsáhlou sítí udržovaných a dobře značených turistických i běžeckých tras, cyklostezek a kvalitními podmínkami pro sjezdové lyžování.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, kde najdete nejen soukromí a klid, ale v případě zájmu o luxusnější objekt i komfort a pohodlí v podobě moderního vybavení jednotlivých místností, krytých i venkovních bazénů, vířivek, infra saun.

Nabízíme nejen chaty a chalupy, které odpovídají současnému trendu (s bazénem, možností zábavy, her a internetem), ale také jednoduché levné chaty a chalupy v srdci Krkonoš. Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky. Poskytují zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

V naší nabídce nechybí ani prověřené kvalitní hotely, penziony a apartmány v Peci pod Sněžkou, Špindlerově Mlýně, Harrachově a na dalších atraktivních místech.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Pohled na domek Číslo objektu: 344

Karlovice - chalupa

Oblast :Jeseníky
Kapacita obj. :8

Atraktivní chalupa u lesa a řeky v obci Karlovice, 4 km od Vrbna pod Pradědem a 14 km od lázní Karlova Studánka v Jeseníkách.

Cena od: 1 760 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 317

Klenčí pod Čerchovem - chata

Oblast :Šumava a západní Čechy
Kapacita obj. :5

Pěkná rekreační chata u lesa, 3 km od Klenčí pod Čerchovem a 2 km od hranic s Německem v CHKO Český les v západních Čechách.

Cena od: 1 100 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 346

Klepáčov - chata

Oblast :Jeseníky
Kapacita obj. :6

 

 

Zděná chata se saunou u lesa a potoka v rekreační oblasti u obce Klepáčov, 8 km od Sobotína a 18 km od Velkých Losin v Jeseníkách.

 

Cena od: 1 100 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 336

Kněždub - chata

Oblast :Jižní a střední Morava
Kapacita obj. :7

Pěkná, zděná chata obložená dřevem v chatové oblasti na pěkném klidném místě v lese s výhledem na rekreační jezero u obce Kněždub, 10 km od Veselí nad Moravou v CHKO Bílé Karpaty na jižní Moravě.

Cena od: 1 360 Kč

Detail objektu

Pohled na chatu Číslo objektu: 343

Komora - chata

Oblast :Jeseníky
Kapacita obj. :10

Atraktivní srubová chata na polosamotě pod lesem na konci chatové oblasti za obcí Holčovice, u horského potoka, 15 km od Vrbna pod Pradědem v Jeseníkách.

Cena od: 2 990 Kč

Detail objektu

pohled na dům 1 Číslo objektu: 37

Kořenov - chalupa

Oblast :Krkonoše - západ
Místo :Kořenov a okolí
Kapacita obj. :9

Atraktivní chalupa s bazénem na samotě u lesa, na okraji obce Kořenov, na rozmezí Jizerských hor a Krkonoš.

 

Cena od: 2 290 Kč

Detail objektu

pohled na dům 1 Číslo objektu: 58

Kořenov - chalupa

Oblast :Krkonoše - západ
Místo :Kořenov a okolí
Kapacita obj. :20

Velká, luxusní chalupa s vyhřívaným zapuštěným bazénem u horského potoka a lesa, v klidné části obce Kořenov, 5km od Harrachova na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš.

Cena od: 3 790 Kč

Detail objektu

pohled na dům 1 Číslo objektu: 61

Kořenov - chalupa

Oblast :Krkonoše - západ
Místo :Kořenov a okolí
Kapacita obj. :20

Příjemná velká chalupa na okraji obce Kořenov u lesa a potoka, 500 m od lyžařského vleku a 3 km od koupaliště na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš.

Cena od: 3 190 Kč

Detail objektu

Chata Číslo objektu: 292

Kořenov - chalupa

Oblast :Krkonoše - západ
Místo :Kořenov a okolí
Kapacita obj. :12

Velká, atraktivmí chalupa se zastřešeným vyhřívaným bazénem, saunou a wellness, 500 m od lyžařského vleku, 2 km od Kořenova a 10 km od Tanvaldu na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor.

Cena od: 4 290 Kč

Detail objektu

Pohled na dům Číslo objektu: 389

Kořenov - chalupa

Oblast :Krkonoše - západ
Místo :Harrachov a okolí
Kapacita obj. :9

Atraktivní roubenka s bazénem u lesa, za obcí Kořenov, 600 m od lyžařského vleku, 3 km od snowparku Rejdice a 5 km od Harrachova na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš.

Cena od: 2 190 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23