Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Penziony v Krkonoších a okolí

Nabízíme ubytování v penzionech v Krkonoších a okolí. Krásná příroda, turistické služby na vysoké úrovni, nejvyšší hora Česka Sněžka, chráněná krajinná oblast KRNAP, velké množství sportovních a odpočinkových aktivit - to jsou Krkonoše. Nejvyhledávanější cíl turistů a milovníků zimních sportů v České republice. Vyberte si z široké nabídky penzionů a užijte si volné chvíle přímo v srdci malebné přírody.

Desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras, výborné podmínky pro zimní sporty, pověsti o bájném pánu hor Krakonošovi, dodnes budící respekt v nejednom dospělém, bohatá a tajuplná historie… To vše činí z Krkonoš jednu z nejoblíbenějších destinací Česka.

K nejvyhledávanějším místům v Krkonoších patří Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, Horní Maršov, Janské Lázně, Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Bzenecko. Tyto a mnohá další zajímavá místa Krkonoš naleznete v naší nabídce. Podívejte se, kde všude můžete strávit příjemnou rodinnou dovolenou, užít si zábavný pobyt s přáteli či romantické chvíle se svou drahou polovičkou.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, ubytování v prověřených kvalitních hotelech a cenově dostupné apartmány v atraktivních i méně navštěvovaných lokalitách Krkonoš.

Stránka: 1 2 3 4

pohled na penzion Číslo objektu: 192

Benecko - penzion

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Benecko a okolí
Kapacita obj. :15

Dlouhodobě velmi oblíbený rodinný horský penzion s bazénem u lesa a lyžařského vleku (10 m) v obci Benecko, 10 km od Vrchlabí v Krkonoších.

Cena od: 290 Kč

Detail objektu

Zima Číslo objektu: 259

Dolní Dvůr - horský penzion

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Vrchlabí a okolí
Kapacita obj. :45

Nově postavený horský penzion s vnitřním bazénem v srdci Krkonoš se nachází přímo u horní stanice skiareálu Dolní Dvůr. Pension je zasazen do krásné nedotčené přírody centrálních Krkonoš v nadmořské výšce 860m n.m. Naleznete zde relaxaci a sportovní vyžití pro všechny věkové skupiny.

Cena od: 450 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 3 Číslo objektu: 206

Horní Malá Úpa - penzion

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Horní Malá Úpa a okolí
Kapacita obj. :21

Rodinný apartmá/pension se nachází nedaleko centra v klidném prostředí v nejvýše položené obci Horní Malá Úpa ca 300m od lyžařského areálu.

Cena od: 410 Kč

Detail objektu

pohled na dům 1 Číslo objektu: 21

Horní Maršov - pension

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :15

Stylový, rodinný penzion se solárně vyhřívaným bazénem na klidném místě u lesa v horské obci Horní Maršov, 5km od kabinové lanovky na Černou horu v Krkonoších.

Cena od: 330 Kč

Detail objektu

Pohled na dům Číslo objektu: 396

Horní Maršov - penzion

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :20

OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

 

Penzion v malebném údolí, 2 km od Horního Maršova a 6 km od Pece pod Sněžkou ve východních Krkonoších.

Cena od: 330 Kč

Detail objektu

pohled na objekt Číslo objektu: 402

Horní Maršov - penzion

Oblast :Krkonoše - východ
Kapacita obj. :32

Penzion ležící na klidném místě, vzdálen 10 minut od centra.

Cena od: 190 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 233

Horní Polubný - penzion

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :18

Atraktivní penzion s venkovním zapuštěným bazénem a dětským vlekem u lesa na okraji malé obce Horní Polubný, 8 km od Tanvaldu v Jizerských horách.

Cena od: 340 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 205

Janské Lázně - chata Tereza

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :27

Ubytování ve stylové krkonošské chalupě na klidném místě v blízkosti lyžařských vleků v Janských Lázních.

Cena od: 390 Kč

Detail objektu

Zimní pohled Číslo objektu: 267

Janské Lázně - pension

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :35

Stylový pension se nachází nedaleko centra Janských Lázní v blízkosti skiareálu Černá hora.

Cena od: 680 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 201

Janské Lázně - penzion Chudobka

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :31

Pension se nachází 790 m.n.m. na klidném místě v Janských Lázních na trase z Černého Dolu do Svobody nad Úpou. U pensionu staví skibus propojící skiresort Černá hora (skiareál v Janských Lázních a Černý Důl).

Cena od: 430 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4