Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Penziony v Krkonoších a okolí

Nabízíme ubytování v penzionech v Krkonoších a okolí. Krásná příroda, turistické služby na vysoké úrovni, nejvyšší hora Česka Sněžka, chráněná krajinná oblast KRNAP, velké množství sportovních a odpočinkových aktivit - to jsou Krkonoše. Nejvyhledávanější cíl turistů a milovníků zimních sportů v České republice. Vyberte si z široké nabídky penzionů a užijte si volné chvíle přímo v srdci malebné přírody.

Desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras, výborné podmínky pro zimní sporty, pověsti o bájném pánu hor Krakonošovi, dodnes budící respekt v nejednom dospělém, bohatá a tajuplná historie… To vše činí z Krkonoš jednu z nejoblíbenějších destinací Česka.

K nejvyhledávanějším místům v Krkonoších patří Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, Horní Maršov, Janské Lázně, Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Bzenecko. Tyto a mnohá další zajímavá místa Krkonoš naleznete v naší nabídce. Podívejte se, kde všude můžete strávit příjemnou rodinnou dovolenou, užít si zábavný pobyt s přáteli či romantické chvíle se svou drahou polovičkou.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, ubytování v prověřených kvalitních hotelech a cenově dostupné apartmány v atraktivních i méně navštěvovaných lokalitách Krkonoš.

Stránka: 1 2 3

pohled na penzion Číslo objektu: 192

Benecko - penzion

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Benecko a okolí
Kapacita obj. :15

Dlouhodobě velmi oblíbený rodinný horský penzion s bazénem u lesa a lyžařského vleku (10 m) v obci Benecko, 10 km od Vrchlabí v Krkonoších.

Cena od: 290 Kč

Detail objektu

Zima Číslo objektu: 259

Dolní Dvůr - horský penzion

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Vrchlabí a okolí
Kapacita obj. :45

Nově postavený horský penzion s vnitřním bazénem v srdci Krkonoš se nachází přímo u horní stanice skiareálu Dolní Dvůr. Pension je zasazen do krásné nedotčené přírody centrálních Krkonoš v nadmořské výšce 860m n.m. Naleznete zde relaxaci a sportovní vyžití pro všechny věkové skupiny.

Cena od: 450 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 233

Horní Polubný - penzion

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :18

Atraktivní penzion s venkovním zapuštěným bazénem a dětským vlekem u lesa na okraji malé obce Horní Polubný, 8 km od Tanvaldu v Jizerských horách.

Cena od: 340 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 205

Janské Lázně - chata Tereza

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :27

Ubytování ve stylové krkonošské chalupě na klidném místě v blízkosti lyžařských vleků v Janských Lázních.

Cena od: 390 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 202

Janské Lázně - penzion Kamínek

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :22

Penzion se nachází v krásné krkonošské přírodě na úpatí Černé hory v Janských Lázních, v těsné blízkosti sjezdových tratí.

Cena od: 360 Kč

Detail objektu

Venkovní pohled Číslo objektu: 384

Janské Lázně - ubytování v soukromí

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :3

Ubytování se nachází nedaleko centra lázeňského městečka Janské Lázně a pouhých 300 metrů od lanové dráhy na Černou horu, s jednou z nejdelších sjezdovek v České Republice. Ubytování ocení vyznavači klidu a pohody, ale také vyznavači aktivní dovolené.

Cena od: 300 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 122

Klášterec nad Orlicí - penzion

Oblast :Orlické hory
Kapacita obj. :12

OBJEKT MOMENTÁLNĚ NEOBSAZUJEME

 

Příjemný rodinný penzion s bazénem a s výhledem na řeku Divoká Orlice, 4 km od vodní nádrže Pastviny v podhůří Orlických hor.

 

Cena od: 350 Kč

Detail objektu

. Číslo objektu: 258

Mladé Buky - pension

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :35

Rodinný pension nabízí ubytování v lyžařském středisku Mladé Buky, které leží na hlavní trase z Trutnova do Janských Lázní (5 km) a Pece pod Sněžkou (12 km). Pension je velmi dobře dostupný a je situován na klidném místě v obytné oblasti.

Cena od: 450 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 240

Prosečné - penzion

Oblast :Podkrkonoší
Kapacita obj. :18

Objekt se dočasně nepronajímá!

 

Rodinný, atraktivní penzion s bazénem u lesa a golfového hřiště, na konci obce Prosečné, 3 km od Hostinného a 10 km od Herlíkovic v Krkonoších.

Cena od: 280 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 123

Rokytnice nad Jizerou - pension

Oblast :Krkonoše - západ
Místo :Rokytnice nad Jizerou a okolí
Kapacita obj. :35

Nový pension s vnitřním bazénem se nachází ve středu sportovního centra Krkonoš v Rokytnici nad Jizerou. Jeho poloha je ideální pro rekreaci v západní části Krkonoš. Skiareál Studenov se nachází 300m od objektu.

Cena od: 700 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3