Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Penziony v Krkonoších a okolí

Nabízíme ubytování v penzionech v Krkonoších a okolí. Krásná příroda, turistické služby na vysoké úrovni, nejvyšší hora Česka Sněžka, chráněná krajinná oblast KRNAP, velké množství sportovních a odpočinkových aktivit - to jsou Krkonoše. Nejvyhledávanější cíl turistů a milovníků zimních sportů v České republice. Vyberte si z široké nabídky penzionů a užijte si volné chvíle přímo v srdci malebné přírody.

Desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras, výborné podmínky pro zimní sporty, pověsti o bájném pánu hor Krakonošovi, dodnes budící respekt v nejednom dospělém, bohatá a tajuplná historie… To vše činí z Krkonoš jednu z nejoblíbenějších destinací Česka.

K nejvyhledávanějším místům v Krkonoších patří Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, Horní Maršov, Janské Lázně, Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Bzenecko. Tyto a mnohá další zajímavá místa Krkonoš naleznete v naší nabídce. Podívejte se, kde všude můžete strávit příjemnou rodinnou dovolenou, užít si zábavný pobyt s přáteli či romantické chvíle se svou drahou polovičkou.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, ubytování v prověřených kvalitních hotelech a cenově dostupné apartmány v atraktivních i méně navštěvovaných lokalitách Krkonoš.

Stránka: 1 2 3 4

pohled na dům Číslo objektu: 252

Pec pod Sněžkou - penzion

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Pec pod Sněžkou a okolí
Kapacita obj. :34

TENTO OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

Atraktivní penzion se saunou, biliardem a bazénem SPA na unikátním místě na samotě v nadmořské výšce 950 m n.m., 3 km od Pece pod Sněžkou v Krkonoších.

Cena od: 460 Kč

Detail objektu

Chata Číslo objektu: 284

Pec pod Sněžkou - penzion

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Pec pod Sněžkou a okolí
Kapacita obj. :28

TENTO OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

Větší horský penzion se saunou u lesa nad obcí Pec pod Sněžkou, 500 m od lyžařského areálu a 2 km od sedačkové lanovky na Sněžku v Krkonoších.

Cena od: 420 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 240

Prosečné - penzion

Oblast :Podkrkonoší
Kapacita obj. :18

Objekt se dočasně nepronajímá!

 

Rodinný, atraktivní penzion s bazénem u lesa a golfového hřiště, na konci obce Prosečné, 3 km od Hostinného a 10 km od Herlíkovic v Krkonoších.

Cena od: 280 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 123

Rokytnice nad Jizerou - pension

Oblast :Krkonoše - západ
Místo :Rokytnice nad Jizerou a okolí
Kapacita obj. :35

Nový pension s vnitřním bazénem se nachází ve středu sportovního centra Krkonoš v Rokytnici nad Jizerou. Jeho poloha je ideální pro rekreaci v západní části Krkonoš. Skiareál Studenov se nachází 300m od objektu.

Cena od: 700 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 247

Špindlerův Mlýn - *** pension

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Špindlerův Mlýn a okolí
Kapacita obj. :29

Horský *** pension leží v krásném horském prostředí klidné části centra Špindlerova Mlýna - nejnavštěvovanějšího střediska Krkonoš.

Okna penzionu nabízí výhledy přímo na okolní hory vysoké kolem 1300 m n.m. Má ideální polohu pro dovolenou v kteroukoli roční dobu.

V zimě budete mít jako na dlani sjezdové areály ve Svatém Petru či 150m od nás vzdálený Medvědín. V létě se vyplatí vzít s sebou kolo nebo dobré boty. Nedlouhou pěší túrou lze odsud vystoupat například až na nejvyšší horu Čech Sněžku nebo k pramenům Labe.

Pohodlnějším milovníkům kola mohou ušetřit šlapání do kopců místní lanové dráhy. Nedaleko odsud se nachází známá krkonošská historická města Vrchlabí a Jilemnice.

Pension na Vás již od počátku dýchne svou pohodovou rodinnou atmosférou. Brzy se v jeho útulném a pohodlném prostředí budete cítit jako doma. Přijďte pobejt!

Tento horský pension je členem Sdružení Zdravé a pohostinné Krkonoše (ZPK).

Po předchozí domluvě Vám rádi poradíme s plánováním Vaší dovolené.

Cena od: 490 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 250

Špindlerův Mlýn - horská bouda

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Špindlerův Mlýn a okolí
Kapacita obj. :41

OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEOBSAZUJE Z DŮVODU PRODEJE.
'Nově rekonstruovaná horská chalupa leží v centru Krkonoš na Klínových boudách ve výšce 1227 m. n. m. Přístup na chatu je možný od západu ze Špindlerova Mlýna, z jihu ze Strážného nebo z východu z Pece pod Sněžkou. Je položena na jižní celodenně prosluněné stráni pod vrcholem Zadní Planiny. Svou polohou je ideálním východiskem pro zimní i letní horské túry.

Cena od: 250 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 140

Špindlerův Mlýn - horský penzion

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Špindlerův Mlýn a okolí
Kapacita obj. :35

Velmi atraktivní horský penzion s venkovním jezírkem, saunou a s nádherným výhledem do okolí Špindlerova Mlýna, 500 m od lyžařského areálu Svatý Petr v Krkonoších.

Cena od: 430 Kč

Detail objektu

Zimní pohled Číslo objektu: 275

Špindlerův Mlýn - horský penzion

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Špindlerův Mlýn a okolí
Kapacita obj. :29

Ubytování se nachází v klidnější části Špindlerova Mlýna na Labské (2,5km od centra města) ve výšce 800 m.n.m. přímo na sjezdovce s 3-sedačkovou lanovkou a sjezdovkou s umělým zasněžováním. Turistické cesty, cyklotrasy i běžkařské tratě jsou přímo u chalupy.

Cena od: 460 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 248

Špindlerův Mlýn - penzion

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Špindlerův Mlýn a okolí
Kapacita obj. :16

Útulný rodinný pension se nachází na slunném a klidném místě. Od centra Špindlerova Mlýna vzdálen pouhých osm minut chůze. V blízkosti se nacházejí lanovky, aquapark, běžecké tratě, rozmanité turistické stezky a fitnes zařízení.

Cena od: 640 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 264

Špindlerův Mlýn - penzion

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Špindlerův Mlýn a okolí
Kapacita obj. :23

Stylový  rodinný pension je vhodný jak pro rodinnou tak i sportovní rekreaci. Je ideálním východiskem pro zimní i letní sportovní aktivity. Včetně vyjížděk na horských kolech a horských pV okolí se do 5 minut pěší chůze od penzionu nachází aquapark, tenisové kurty a tenisové haly. K vybouření Vašich dětí slouží i letní bobová dráha, provazové centrum a dětská hřiště. Půjčovny horských kol Vám nabídnou přiblížit se sportem do větších vzdáleností krajiny Špindlerova Mlýna. Také půjčovny sportovích potřeb pro zimní i letní sportovní aktivity naleznete v blízkosti našeho penzionu Karolína.ěších tůr.

Cena od: 400 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4