Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Penziony v Krkonoších a okolí

Nabízíme ubytování v penzionech v Krkonoších a okolí. Krásná příroda, turistické služby na vysoké úrovni, nejvyšší hora Česka Sněžka, chráněná krajinná oblast KRNAP, velké množství sportovních a odpočinkových aktivit - to jsou Krkonoše. Nejvyhledávanější cíl turistů a milovníků zimních sportů v České republice. Vyberte si z široké nabídky penzionů a užijte si volné chvíle přímo v srdci malebné přírody.

Desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras, výborné podmínky pro zimní sporty, pověsti o bájném pánu hor Krakonošovi, dodnes budící respekt v nejednom dospělém, bohatá a tajuplná historie… To vše činí z Krkonoš jednu z nejoblíbenějších destinací Česka.

K nejvyhledávanějším místům v Krkonoších patří Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, Horní Maršov, Janské Lázně, Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Bzenecko. Tyto a mnohá další zajímavá místa Krkonoš naleznete v naší nabídce. Podívejte se, kde všude můžete strávit příjemnou rodinnou dovolenou, užít si zábavný pobyt s přáteli či romantické chvíle se svou drahou polovičkou.

Již 20 let nabízíme pestrou a širokou nabídku chat a chalup, ubytování v prověřených kvalitních hotelech a cenově dostupné apartmány v atraktivních i méně navštěvovaných lokalitách Krkonoš.

Stránka: 1 2 3 4

pohled na dům Číslo objektu: 237

Strážné - penzion

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Vrchlabí a okolí
Kapacita obj. :40

TENTO OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

Penzion na pěkném a klidném místě na samotě s výhledem na hřeben Krkonoš u obce Strážné, 7 km od Vrchlabí v Krkonoších.

Cena od: 200 Kč

Detail objektu

pohled na dům 1 Číslo objektu: 32

Svoboda nad Úpou - pension

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :10

Útulný rodinný pension se nachází v renovovaném historickém domě na klidném místě v centru města Svoboda nad Úpou a nabízí ubytování apartmánového typu.

Cena od: 250 Kč

Detail objektu

Pohled na dům Číslo objektu: 211

Svoboda nad Úpou - pension

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :22

Pension se nachází při výjezdu ze Svobody nad Úpou do Janských Lázní. Dům je situován na klidném romantickém místě v lesoparku ohraničeným Janským potokem a do centra města je to pouze 150m. Na zahradě mají hosté k dispozici zapuštěný vyhřívaný bazén (8 x 4m), ohniště s posezením, gril, stůl na stolní tenis, lukostřelbu, dětský koutek (houpačka, skluzavka, trampolína). Připojení k internetu WiFi zdarma po celém domě. K dispozici za poplatek horská kola a koloběžky. 150m od objektu bowling, sauna a vířivka

Cena od: 370 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 215

Svoboda nad Úpou - pension

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :55

Pension se nachází v domě, který stojí na náměstí již od roku 1608. Původně sloužil jako strážní věž střežící brod přes řeku Úpu na staré zemské stezce. Později byl kamenný objekt rozšířen a upraven na měšťanský dům s obchodem. V roce 1995 prošel celkovou rekonstrukcí.

Cena od: 510 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 255

Svoboda nad Úpou - pension

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :12

Menší pension na okraji horského městečka Svoboda nad Úpou ve směru na Janské Lázně.

Cena od: 250 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 216

Svoboda nad Úpou - penzion Havel

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :32

Rodinný pension se nachází ve Svobadě nad Úpou část Dolní Maršov nedaleko skiresortu Černá hora. V pensionu možnost připojení WiFi, grilování a koupání na zahradě ve vyhřívaném bazénu.

Cena od: 500 Kč

Detail objektu

Pohled na penzion Číslo objektu: 301

Větřní u Českého Krumlova - penzion

Oblast :Ostatní
Kapacita obj. :14

Stylový, mimořádně atraktivní penzion u rybníka a lesa na konci obce Větřní, 5 km od Českého Krumlova (UNESCO) v jižních Čechách.

Cena od: 590 Kč

Detail objektu

Pohled venkovní 1 Číslo objektu: 256

Vítkovice - horská chata

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Benecko a okolí
Kapacita obj. :26

Stylová horská chata se nachází v oblasti dnes již zaniklé obce Skelné hutě.

Cena od: 550 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3 4