Pro ubytovatele

Chcete pronajímat rekreační objekt?

Sněžka

Vážení ubytovatelé,

děkujeme Vám za Váš zájem o spolupráci s naší cestovní agenturou. Již od roku 1990 se specializujeme na pronájmy chat a chalup v Krkonoších, Podkrkonoší, Orlických a Jizerských horách, Adršpašsku, Českém ráji. V rámci zastoupení agentury TourTrend v Krkonoších a dalších oblastí Královehradeckého kraje, Vám nabízíme umístění Vašeho objektu nejen na našich internetových stránkách, ale zároveň na internetových stránkách agentury TourTrend, která má největší nabídku chat a chalup v České republice.

Váš objekt je zároveň nabízený v zemích jako je Holandsko, Belgie, Německo, Polsko a to přímo, nebo prostřednictvím našich zahraničních partnerů. Pravidelně nabídku prezentujeme na veletrzích cestovního ruchu v tuzemsku a zahraničí.

Díky tradici naší agentury a agentury TourTrend, dlouholetým zkušenostem, obsáhlé databázi stálých zákazníků a již zmíněné pravidelné a masivní inzerci, dosahujeme velmi dobré vytíženosti objektů.

K zahájení vzájemné spolupráce nevyžadujeme žádnou závaznou smlouvu, ale očekáváme od Vás prioritní možnost obsazování Vašeho rekreačního objektu. Vlastní obsazení je možné, ale musí být vždy ihned nahlášeno, aby nedošlo k tomu, že bude nabízen již dávno obsazený termín!

Pokud se teprve rozhodujete, zda spolupráci s námi navázat, užitečným vodítkem Vám může být následující informativní přehled:


NAŠE AGENTURA ANO, POKUD:

 • začínám, nemám žádné konkrétní zkušenosti
 • nespolupracuji s žádnou jinou agenturou formou závazné smlouvy
 • ukončuji spolupráci s jinou agenturou - nejsem spokojen s vytížeností objektu
 • rekreační objekt nejsem schopen vytížit z vlastních zdrojů

NAŠE AGENTURA NE, POKUD:

 • spolupracuji s jinou agenturou formou závazné smlouvy a nemohu potvrzovat objednávky ihned
 • mám vlastní reklamu (např. internetové stránky) a objekt mám každoročně vytížen z vlastních zdrojů

Vzájemnou spolupráci můžeme zahájit okamžitě, jakmile od Vás obdržíme pravdivě vyplněný dotazník, kvalitní fotodokumentaci (exteriér i interiér) a jednoduchý nákres půdorysu objektu. Před uvedením rekreačního objektu do naší internetové nabídky Vás bude telefonicky kontaktovat zástupce naší CA, za účelem dohodnutí detailů. Do tištěného katalogu můžeme objekt zařadit při jeho nejbližší aktualizaci.


Proč tedy spolupracovat právě s naší agenturou a CA TOURTREND?

 • Nabízíme Vám volné a flexibilní podmínky, které jsou pro Vás velmi výhodné.
 • Investujeme velké prostředky do propagace a reklamy. Díky pravidelné a velmi rozsáhlé inzerci jsme schopni dosáhnout vysoké vytíženosti rekreačních objektů.
 • Pobyty prodáváme sami a prostřednictvím autorizovaných prodejců ve velkých městech.
 • Pravidelně vydáváme tištěný nabídkový katalog, jehož rozsah a kvalita každoročně dynamicky narůstají.
 • Máme nejobsáhlejší internetovou prezentaci. Viz nabídka na www.chatyachalupy.cz (pro zákazníky z Česka a Slovenska), na www.ferienhauser.cz (pro německy hovořící zákazníky), na www.domkiletniskowe.com (pro zákazníky z Polska) a konečně prezentaci v anglickém jazyce na www.czechcottages.cz
 • Peníze za pobyty (až na výjimky) inkasujete osobně přímo od zákazníků. Nehrozí, že o ně přijdete případným špatným hospodařením zprostředkovatelů (viz některé zkrachovalé agentury).

Ještě jednou děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci.

Napište si o zaslání dotazníku: info@ubytovanikrkonose.cz
Na výše uvedený e-mail můžete zasílat i fotografie.