Vítkovice - horská chata

Pohled venkovní 1

Číslo objektu: 256

Základní popis

Stylová horská chata se nachází v oblasti dnes již zaniklé obce Skelné hutě.

Kapacita objektu

26

Vybavení objektu

Pension byl otevřen v roce 2007 a je po kompletní vnitřní i vnější rekonstrukci. Vnitří prostředí je typické pro horskou chalupu. Vše je z přírodního materiálu - dřeva a kamene. Stylová restaurace s krbem a barem. Zde je pro Vás připravena nabídka pokrmů domácí kuchyně a nabídku nejrůznějších druhů nápojů. Volnou chvíli můžete vyplnit sledováním TV /satelitní příjem/ nebo si zahrát třeba billiard. Kapacita je cca 26 osob, které mohou být ubytovány ve dvou až sedmilůžkových pokojích. Každý pokoj má k dispozici samostatnou sprchu a sociální zařízení. Dále je k dispozici samostatná kompletně vybavená kuchyňka. V přízemí je společenská místnost, restaurace s barem a krbem. Venku lze posedět na terase, která je z části zakrytá pergolou s krbem s možností grilování.

Možnosti stravování

V pensionu.

Tipy na výlet

HORNÍ MÍSEČKY jsou velice žádanou a turisty vyhledávanou oblastí. Na Mísečkách je to nejlepší lyžování z celých Krkonoš. Z Míseček v létě vede řada turistických tras a cklistických stezek. Poku se Vám nechce pěšky autobus Vás z dolního parkoviště doveze na Zlaté návrší, nejvyšší položenou zastávku v České republice a odtud si sami vyberete nějakou z tras různých obtížností.

Sportovní možnosti

V zimě se v blízkém okolí  nachází spousta lyžarských areálů. Běžecké tratě se nacházejí přímo u chaty. Nejdelší z nich je tzv. Krkonošská magistrála. Vítkovické údolí zahrnuje skiareály Janova Hora a hlavně pak Aldrov a Vurmovka, mezi kterými platí tzv. Golden pas - společná jízdenka pro oba areály. Samostatně pak dominuje nejlepší areál v Krkonoších a to Horní Mísečky - Medvědín. Můžete si zajet zalyžovat třeba do Rokytnice nad Jizerou a nebo na Benecko. Oba skiareály nabízejí výborné podmínky a zázemí k lyžování. V létě přímo z chaty můžete vyrazit po turistických a cyklistických stezkách. Chata se nachází na přímé trase do samotného centra Krkonoš - Dvoraček. Dalšími zajímavými cíly vašich cest můžou být Horní Mísečky, Rezek, Rokytnice nad Jizerou, Benecko a další. Milovníci koní mohou navštívit nedalekou farmu huculů na Janově Hoře, na kterých se můžete i projet. Nepotřebujete k tomu žádný speciální výcvik.

Termín Cena
01.12.2017 - 03.04.2018 570 Kč / osoba / noc / bez jídla
04.04.2018 - 30.11.2018 550 Kč / osoba / noc / bez jídla

Poznámka k cenám

 

Možnost snídaní a polopenzí

Dětské slevy:

Děti do 2.9 roků bez nároku na lůžko a stravu zdarma.

Děti 3-5,9 sleva 40% na ubytování se stravou.

Děti 6-11.9 sleva 20% na ubytování se stravou.

 

Možnost zapůjčení dětské postýlky 200,-Kč/pobyt.

Příplatek za večeři 100,-Kč.

Pobyt na 1 noc +15% v létě +20% v zimě.

Poplatek za domácí zvíře 150,-Kč/noc.

Pronájem vinného sklípku 3hod. = 500,-Kč

Poplatek za psa 150,- Kč /noc

Bonusy

Možnost zapůjčení sněžného skútru Yamaha 500:
Cena za 20 minut - 1600 Kč
Cena za 40 minut - 2400 Kč
Ke každé zápujčce se počítá ještě 100 Kč - servisní poplatek

Volno

Možný nástup

Obsazeno

Na dotaz

Poznámka: Požadujete-li termín, který přes rezervaci nelze objednat, klikněte zde.Adresa

tel.:+420 499 871 167
e-mail:info@ubytovanikrkonose.cz

Pro více informací přejděte na stránku kontakt.