Vítkovice - horská chata
Základní popis
Stylová horská chata se nachází v oblasti dnes již zaniklé obce Skelné hutě.
Kapacita objektu
26
Vybavení objektu
Pension byl otevřen v roce 2007 a je po kompletní vnitřní i vnější rekonstrukci. Vnitří prostředí je typické pro horskou chalupu. Vše je z přírodního materiálu - dřeva a kamene. Stylová restaurace s krbem a barem. Zde je pro Vás připravena nabídka pokrmů domácí kuchyně a nabídku nejrůznějších druhů nápojů. Volnou chvíli můžete vyplnit sledováním TV /satelitní příjem/ nebo si zahrát třeba billiard. Kapacita je cca 26 osob, které mohou být ubytovány ve dvou až sedmilůžkových pokojích. Každý pokoj má k dispozici samostatnou sprchu a sociální zařízení. Dále je k dispozici samostatná kompletně vybavená kuchyňka. V přízemí je společenská místnost, restaurace s barem a krbem. Venku lze posedět na terase, která je z části zakrytá pergolou s krbem s možností grilování.
Možnosti stravování
V pensionu.
Tipy na výlet
HORNÍ MÍSEČKY jsou velice žádanou a turisty vyhledávanou oblastí. Na Mísečkách je to nejlepší lyžování z celých Krkonoš. Z Míseček v létě vede řada turistických tras a cklistických stezek. Poku se Vám nechce pěšky autobus Vás z dolního parkoviště doveze na Zlaté návrší, nejvyšší položenou zastávku v České republice a odtud si sami vyberete nějakou z tras různých obtížností.
Sportovní možnosti
V zimě se v blízkém okolí nachází spousta lyžarských areálů. Běžecké tratě se nacházejí přímo u chaty. Nejdelší z nich je tzv. Krkonošská magistrála. Vítkovické údolí zahrnuje skiareály Janova Hora a hlavně pak Aldrov a Vurmovka, mezi kterými platí tzv. Golden pas - společná jízdenka pro oba areály. Samostatně pak dominuje nejlepší areál v Krkonoších a to Horní Mísečky - Medvědín. Můžete si zajet zalyžovat třeba do Rokytnice nad Jizerou a nebo na Benecko. Oba skiareály nabízejí výborné podmínky a zázemí k lyžování. V létě přímo z chaty můžete vyrazit po turistických a cyklistických stezkách. Chata se nachází na přímé trase do samotného centra Krkonoš - Dvoraček. Dalšími zajímavými cíly vašich cest můžou být Horní Mísečky, Rezek, Rokytnice nad Jizerou, Benecko a další. Milovníci koní mohou navštívit nedalekou farmu huculů na Janově Hoře, na kterých se můžete i projet. Nepotřebujete k tomu žádný speciální výcvik.
Zábava v okolí
Na Vaše přání Vám můžeme pro zpestření zábavy zařídit produkci živé hudby případně i s břišní tanečnicí. Cena za celý večer je 6000,- Kč.
| Termín | Cena |
|---|---|
| 01.06.2011 - 31.10.2011 | 390 Kč / osoba / noc / snídaně |
| 01.11.2011 - 20.12.2011 | 350 Kč / osoba / noc / snídaně |
| 21.12.2011 - 27.12.2011 | 440 Kč / osoba / noc / snídaně |
| 28.12.2011 - 03.01.2012 | 550 Kč / osoba / noc / bez jídla |
| 04.01.2012 - 30.03.2012 | 440 Kč / osoba / noc / snídaně |
| 31.03.2012 - 01.06.2012 | 350 Kč / osoba / noc / snídaně |
Poznámka k cenám
Dětské slevy:
Děti do 2.9 roků bez nároku na lůžko a stravu zdarma.
Děti 3-5,9 sleva 40% na ubytování se stravou.
Děti 6-11.9 sleva 20% na ubytování se stravou.
Možnost zapůjčení dětské postýlky 200,-Kč/pobyt.
Příplatek za večeři 100,-Kč.
Pobyt na 1 noc +15% v létě +20% v zimě.
Poplatek za domácí zvíře 50-100,-Kč/noc.
Bonusy
Možná 10% sleva na skipasy v areálu Aldrov a to na 6-ti denní,4 ze 6,3 ze 6 a 5 ze 7 po předložení karty hosta, kterou Vám rádi na pensionu vystavím.
Děti do 6 let mají jízdné ve všech střediscích zdarma.
Rezervace
tel.:+420 499 871 167
+420 499 871 216
fax:+420 499 871 167
e-mail:info@ubytovanikrkonose.cz
Pro více informací přejděte na stránku kontakt.


