Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Apartmány v Krkonoších a okolí

Romantická krajina, nejvyšší hora Sněžka, spousta zajímavých přírodních úkazů, turistické služby na vysoké úrovni, udržované turistické trasy, výborné podmínky pro zimní sporty, chráněná krajinná oblast KRNAP, velké množství sportovních a odpočinkových aktivit - to vše si můžete užívat a přitom si připadat jako doma.

Hledáte pohodlné ubytování a co největší soukromí? Vyberte si z naší široké nabídky apartmánů. Apartmány v Krkonoších, v jedné z nejvyhledávanějších oblastí Česka, nabízejí komfort, na jaký jste zvyklí. Zařízené a komfortně vybavené kuchyňské linky, velké obývací pokoje s televizí a možností připojení k internetu, prostorná koupelna i toalety, balkón nebo terasa… Vyberte si z naší nabídky apartmánů v Krkonoších ten, který bude velikostí odpovídat vašim požadavkům, a vy si budete moci naplno vychutnat rekreaci v srdci malebné přírody.

Krkonoše nabízí zábavu a potěšení nejen v létě, ale i v zimě. Výborné podmínky pro lyžování, značené nekonečné cyklotrasy, nejvyšší hora Česka Sněžka, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), pramen Labe, Černohorské rašeliniště, Mumlavský vodopád… Půvab zdejší romantické krajiny oceníte v každé roční době.

Nabízíme také ubytování v chatách a chalupách, penzionech a hotelích v Krkonoších.

Stránka: 1 2 3

Pohled na apartmán Číslo objektu: 149

Albrechtice v Jiz.horách - apartmány

Oblast :Jizerské hory a severní Čechy
Kapacita obj. :7

Luxusní apartmány ve velké chalupě u lesa v rekreační obci Albrechtice, 350m od Ski areálu Tanvaldský Špičák a 10km od Jablonce nad Nisou v Jizerských horách.

Cena od: 1 560 Kč

Detail objektu

. Číslo objektu: 406

Apartmánový dům Schmidt - Svoboda nad Úpou

Oblast :Krkonoše - východ
Místo :Janské Lázně a okolí
Kapacita obj. :26

Dům je po celkové rekonstrukci v roce 2017.

Leží v klidné části, dobře dostupné autem. Apartmány jsou zcela nové, moderně vybavené. V domě je lyžárna, vyhřívané sušení bot a oblečení. Topení - plyn. K dispozici zahrada 800m2, grilování, posezení. Nachází se v blízkosti centra Svobody nad Úpou.

 

Skibus 150m, restaurace, obchody 150m Skiresort 1km, Farmapark 400m, Pohádkové Krkonoše 600m.

Dům je možné objednat celý nebo po apartmánech. Ubytovatel v domě nebydlí.

max: 26 osob (20 lůžek + 6 přistýlek)

Cena od: 1 900 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 236

Benecko - apartmán

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Benecko a okolí
Kapacita obj. :9

OBJEKT MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁME

Apartmán se samostatným vchodem a zapuštěným vyhřívaným bazénem na klidném místě u lesa a potoka u obce Benecko, 200 m od 4sedačkové lanové dráhy v Krkonoších.

Cena od: 1 450 Kč

Detail objektu

Chata Číslo objektu: 288

Benecko - apartmánový dům

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Benecko a okolí
Kapacita obj. :8

Mimořádně atraktivní apartmánový dům se čtyřmi apartmány - každý s vlastním vchodem, 100 m od 4 sedačkové lanovky na okraji rekreační obce Štěpanická Lhota - Benecko v Krkonoších.

Cena od: 2 090 Kč

Detail objektu

pohled na dům 1 Číslo objektu: 54

Benecko - apartmány

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Benecko a okolí
Kapacita obj. :7

Moderní apartmán s bazénem na klidném místě v rekreační obci Benecko, přímo u spodní stanice lyžařského vleku (100m) a 10 km od Vrchlabí v Krkonoších.

Cena od: 300 Kč

Detail objektu

pohled na dům Číslo objektu: 226

Dobšín - apartmán

Oblast :Český ráj
Kapacita obj. :8

TENTO OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

 

Apartmán s bazénem v přízemí rodinného domku u lesa v obci Dobšín, pod hradem Kost, 4 km od Komárovského rybníka a 6 km od Sobotky v srdci Českého ráje.

Cena od: 1 320 Kč

Detail objektu

. Číslo objektu: 407

Harrachov - apartmán

Oblast :Krkonoše - západ
Místo :Harrachov a okolí
Kapacita obj. :4

Jedná se o moderně vybavený apartmán 2+kk pro 4 osoby v novostavbě, který je situován 5 minut chůzí od centra Harrachova.

V hlavní místnosti je plnohodnotná kuchyňská linka s veškerým vybavením pro vaření. Manželská postel se nachází v ložnici a v předsíni je dostatek úložných prostor. K apartmánu náleží kryté parkovací stání a samostatný uzamykatelný sklípek na lyže či kola v přízemí. Wi-fi internet v ceně.

Cena od: 350 Kč

Detail objektu

Pohled na dům Číslo objektu: 148

Harrachov - apartmány

Oblast :Krkonoše - západ
Místo :Harrachov a okolí
Kapacita obj. :4

Dva moderní apartmány v apartmánovém domě s vlastním vchodem v rekreační obci Harrachov, 500 m od SKI areálu Čertova hora a 13 km od Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších.

Cena od: 990 Kč

Detail objektu

pohled na dům 1 Číslo objektu: 34

Hořejší Vrchlabí - apartmány

Oblast :Krkonoše - střed
Místo :Vrchlabí a okolí
Kapacita obj. :7

OBJEKT SE MOMENTÁLNĚ NEPRONAJÍMÁ

 

Čtyři moderní apartmány v penzionu se solárně vyhřívaným bazénem na okraji města Hořejší Vrchlabí, 3km od Vrchlabí a 12km od Špindlerova Mlýna v Krkonoších.

Cena od: 1 400 Kč

Detail objektu

Chata v zimě Číslo objektu: 401

Horní Maršov - chata

Oblast :Krkonoše - východ
Kapacita obj. :50

Chata  se nalézá ve východní části Krkonoš v Temném Dole poblíž Pece pod Sněžkou u obce Horní Maršov. Svým umístěním a stylem je klasickou horskou chalupou, bývalou hospodářskou usedlostí přestavěnou k rekreačním účelům. Nachází se přímo uprostřed krásných zdravých lesů na východním úbočí Světlé hory (1244 m. n/m.) 500 metrů od řeky Úpy. Přírodní prostředí svahů Světlé hory patří mezi nejčistší v Krkonoších.

Cena od: 150 Kč

Detail objektu

Stránka: 1 2 3