Horní Maršov - chata

Chata v zimě

Číslo objektu: 401

Základní popis

Chata  se nalézá ve východní části Krkonoš v Temném Dole poblíž Pece pod Sněžkou u obce Horní Maršov. Svým umístěním a stylem je klasickou horskou chalupou, bývalou hospodářskou usedlostí přestavěnou k rekreačním účelům. Nachází se přímo uprostřed krásných zdravých lesů na východním úbočí Světlé hory (1244 m. n/m.) 500 metrů od řeky Úpy. Přírodní prostředí svahů Světlé hory patří mezi nejčistší v Krkonoších.

Kapacita objektu

40-50

Vybavení objektu

Chata, jejíž součástí je i lyžařský vlek vhodný pro děti a začínající lyžaře, je uzpůsobena tak, aby mohla poskytnout všem rekreantům pohodlí a potřebný klid k odpočinku. Kapacita chaty je 40 – 50 lůžek. Některé pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a ostaní jsou zabezpečeny soc. zařízením společným. Součástí chaty je sportovní místnost s pingpongovým stolem a ribstoly, sauna, jídelna s barem a dále společenská místnost s krbem a televizí. Před chatou je možné posedět na terase nebo u otevřeného ohniště s možností rožnění.

Možnosti stravování

V objektu.

Tipy na výlet

Poloha chaty v centrální části východních Krkonoš je ideální pro konání rozmanitých výletů a túr do všech světových stran a to jak pěšky a na kole, od jara do podzimu, tak na běžkách v zimních měsících. Od Sněžky, Pece pod Sněžkou přes Luční a Liščí horu směrem severozápadním, přes Janské Lázně a Černou horu směrem jihozápadním a západním, přes Rýchory, Dolní a Horní Albeřice a Lysečiny směrem východním a severovýchodním po Velkou Úpu, Dolní a Horní Malou Úpu a Pomezní boudy směrem severním. V okolí se nalézá mnoho přírodních zajímavostí, které stojí za shlédnutí a též zde lze obdivovat mnoho objektů a staveb vytvořených lidskou činností od dob počátků osídlování Krkonoš, které dokreslují zdejší prostředí a atmosféru.

Sportovní možnosti

Příznivci sjezdových disciplin zde mají výhodu velkého výběru lyžařských areálů od Pece pod Sněžkou, přes Portášky ve Velké Úpě, po areál na Černé hoře nad Janskými Lázněmi, odkud je možné dojet na sjezdovkách zpět až na chatu. Všechny tyto areály jsou dostupné, včetně mnoha dalších menších sjezdovek, v zimě zdarma skibusy, které staví na zastávce pod chatou a to včetně nočního lyžování. Přímo v Horním Maršově se nachází též dvě sjezdovky a v neposlední řadě přímo na louce u chaty je malý lyžařský vlek vhodný pro děti a začínající lyžaře.

Termín Cena
21.09.2017 - 23.12.2017 200 Kč / osoba / noc / bez jídla
24.12.2017 - 30.12.2017 299 Kč / osoba / noc / bez jídla
31.12.2017 - 06.01.2018 390 Kč / osoba / noc / bez jídla
07.01.2018 - 17.03.2018 245 Kč / osoba / noc / bez jídla
18.03.2018 - 22.12.2018 150 Kč / osoba / noc / bez jídla

Poznámka k cenám

Vzhledem k výše uvedenému a to, že většinu akcí a pobytů tzv. šijeme zákazníkům na míru, dle jejich přání a požadavků, nejsou určeny pevné ceny, proto kalkulaci ceny provádíme poté, co nám sdělíte vaše požadavky a obratem ji předložíme. Celkově se snažíme držet spodní cenové hladiny se srovnatelnou konkurencí, čehož dosahujeme optimalizací vytíženosti chaty.

 

Bonusy

Zajišťujeme především skupinové akce a to jak dětské, tak pro dospělé. Pro děti jsou to především letní a zimní tábory, výcvikové kurzy, školy přírodě, pro střední a vysoké školy jsou to lyžařské kurzy, tréninkové kempy a další akce v době veškerých školních prázdnin i v průběhu roku, víkendové akce ad. Pro dospělé, jak dětmi tak bez, zajišťujeme klasické týdenní pobyty, víkendové a prodlouženě víkendové pobyty, akce různého zaměření pro skupiny, oslavy, školení pro firmy ad. Jsme schopni vám nabídnout a rádi zajistíme akce přímo podle vašich přání a požadavků. Stravování nabízíme formou plné nebo polopenze nebo jen snídaní, možné je i pouze ubytování. Jídelníček může být sestaven též na přání. Chata je na objednávku provozována celoročně.

Volno

Možný nástup

Obsazeno

Na dotaz

Poznámka: Požadujete-li termín, který přes rezervaci nelze objednat, klikněte zde.Adresa

tel.:+420 499 871 167
e-mail:info@ubytovanikrkonose.cz

Pro více informací přejděte na stránku kontakt.