Nabídka ubytování

KRKONOŠE

Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše. Navštivte jedno z nejznámějších pohoří České republiky.

Nabízí nejen výborné podmínky pro zimní sporty, jedny z nejlepších v České republice, ale také desítky upravených a dobře značených cyklostezek a turistických tras. Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech), Augustiniánský klášter ve Vrchlabí, Zámek Jilemnice, Zvonkohra v Dolním Dvoře, slavné „pivní“ akce jako Krakonošův pivní den v Černém dole, Harrachovské pivní slavnosti v Harrachově, Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí… to je jen malý výčet z turistického menu Krkonoš.

Vyberte si z široké nabídky ubytování a vychutnejte si v Krkonoších rodinnou dovolenou, výlet s kamarády nebo svatební cestu. Nabízíme ubytování v penzionech, chatách a chalupách, hotelech a apartmánech.

Hotely v Krkonoších a okolí

Krkonoše patří k nejznámějším pohořím v České republice. Není divu. Nejvyšší hora Česka Sněžka, Krkonošský národní park, strhující pověst o bájném pánu hor Krakonošovi dodnes budící respekt v nejednom dospělém, bohatá a tajuplná historie…

Hotely v Krkonoších nabízejí širokou škálu ubytovacích možností pro soukromou i firemní klientelu. Jsou ideálními místy pro podniková výjezdová zasedání a semináře, i pro rodinné dovolené, romantické víkendové pobyty, či trávení volného času s kamarády. Máme dokonalý přehled o všech zařízeních hotelového typy, známe jejich prostředí, nabídku, přednosti i nedostatky, pokud nějaké mají. Neváhejte a vyberte si z naší nabídky hotelů v jedné z nejoblíbenějších destinací Česka – v Krkonoších.

Nabízíme také ubytování v penzionech, chatách a chalupách a apartmánech v Krkonoších. Bzenecko, Harrachov, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Vítkovice, Centrální Krkonoše, Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Východní Krkonoše, Černý Důl, Horní Malá Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Svoboda nad Úpou… To jsou Krkonoše.

Zadaným kritériím neodpovídá žádný objekt.

Zkuste změnit parametry vyhledávání.